Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Джерело безперебійного живлення APC

Головна » Безперебійне енергозбереження » Джерело безперебійного живлення APC

Джерела резервного і безперебійного живлення APC

 

Компанія ТОВ "КОС ІНВЕСТ" пропонує вашій увазі джерела резервного і безперебійного живлення від провідного світового постачальника джерел безперебійного живлення та устаткування прецизійного кондиціонування повітря - APC by Schneider Electric.

 

 

Джерела безперебійного живлення APC-MGE

Smart-UPS RT

Діапазон потужності: 1 - 20 кВА.
Джерело безперебійного живлення з топологією "on-line" подвійного перетворення, що гарантує жорстку стабілізацію напруги і частоти, нульовий час перемикання навантаження на живлення від батареї і корекцію коефіцієнта потужності на вході.
Вхідна напруга: 230В АС 1-фаза, 400В АС 3-фази.
 
Smart-UPS VT   Діапазон потужності: 10 - 40 кВА.
Джерело безперебійного живлення з топологією "on-line" подвійного перетворення, що володіє подвійним входом від мережі, вбудованими блоками автоматичного і ручного байпаса, а також функціями масштабування за часом автономної роботи і паралельного підключення до 4-х джерел безперебійного живлення.
Вхідна напруга: 400В АС 3-фази.
     
Symmetra PX Діапазон потужності: 16 - 160кВА.
Модульний джерело безперебійного живлення з топологією "on-line" подвійного перетворення, що складається з спеціалізованих резервуються елементів (силових, керуючих, батарейних модулів і блоку байпаса) зібраних в єдину легко обслуживаемую систему, що забезпечує підтримку резервування за схемою N + 1, гнучке масштабування по потужності і часу автономної роботи у міру зростання вимог додатка.
Вхідна напруга: 400В АС 3-фази.
     
Galaxy 5000 Діапазон потужності: 20 - 120кВА.
Джерело безперебійного живлення з топологією "on-line" подвійного перетворення з вбудованими автоматичним і ручним байпасами, забезпечує паралельне підключення до шести джерел безперебійного живлення, час автономної роботи до 8:00, а також найкращі у своєму класі показники по надійності і роботі разом з дизель- генератором.
Вхідна напруга: 400В АС 3-фази.
      
Galaxy 7000 Діапазон потужності: 250 - 500кВА.
Джерело безперебійного живлення з топологією "on-line" подвійного перетворення, має нову бестрансформаторного топологію, вбудовані статичний перемикач і сервісний байпас, а також випрямляч на біполярних транзисторах з ізольованим переходом і низький коефіцієнт гармонійних спотворень вхідного струму, забезпечений системою корекції коефіцієнта потужності, забезпечує паралельне підключення до чотирьох джерел безперебійного живлення.
Вхідна напруга: 400В АС 3-фази.
         
Symmetra MW Діапазон потужності: 400 - 1600кВА.
Модульний джерело безперебійного живлення з топологією "on-line" подвійного перетворення з кращою в галузі енергетичною ефективністю і підвищеною отказоустойчивостью для великих центрів обробки даних і виробничих об'єктів.
Вхідна напруга: 400В АС 3-фази.
InfraStruXure

APC пропонує розгортати на вимогу інженерну інфраструктуру центру обробки даних, що складається з стандартизованих модульних компонентів: 
- кошти харчування,
- кошти охолодження,
- засоби управління,
- стійки для монтажу обладнання,
- сервісні послуги.
Що забезпечує підвищення рівня готовності, адаптивності і швидкості розгортання, а також зниження сукупної вартості придбання та експлуатації в ІТ-середовищах самих різних масштабів, від комутаційного вузла до машинного залу і обчислювального центру.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net