Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Новини

2018.11.20

Встановлення паливних баків збільшеного обсягу для дизельних генераторів


Як правило дизельні генератори більшості виробників мають паливний бак обмеженого обсягу для забезпечення безперервної роботи електростанції протягом 8-10 годин при повному навантаженні. Це є достатній час автономної роботи за умови контролю роботи дизельного генератора відповідальною особою та своєчасної дозаправки.

Але бувають випадки, коли дизельний генератор залишається без нагляду на більш тривалий час, перебуваючи при цьому в так званому «автоматичному режимі». Це означає, що при зникненні електроенергії на основному вводі, дизельний генератор буде запускатися автоматично і працювати до тих пір, поки не відновиться пріоритетне джерело електропостачання. Або  коли гідно технічного завдання Замовникавідповідальні навантаження вимагають гарантованої роботи на одній заправці дизельної електростанції від 24 годин і більше.

Для забезпечення тривалої роботи дизельного генератора застосовуються паливні баки збільшеного обсягу. Варіанти виконання паливних баків можуть відрізнятися від проекту до проекту, наприклад:

  • Паливний бак може перебувати в габариті дизельного генератора, не збільшуючи його розмір в ширину і довжину (висота, як правило, може збільшуватися залежно від необхідного обсягу паливного бака). Такий варіант підходить в тих випадках, коли місце установки дизельного генератора обмежене певною площею. Для підкачування палива з подібних баків використовується штатний паливний насос дизельного генератора.
  • Окремо стоїть паливний бак. Як правило, використовується, якщо потрібно запасати великий обсяг палива (до 1 тонни). При цьому може встановлюватися система автоматичної підкачки палива з резервної ємності при досягненні заданого мінімуму в основному баку.
  • Паливні ємності від 1 тонни і більше. Ці паливні баки підпадають під категорію норм що регламентують зберігання великого обсягу палива і вимагають додаткових заходів з організації безпечної експлуатації: окреме приміщення / відсік для ємності з паливом, ємність для аварійного зливу палива та ін.
  • Підземні паливні баки. У деяких проектах паливні баки встановлюються під землею, або в спеціальних бункерах-поглибленнях.

Також, для будь-яких паливних ємностей необхідно організувати дихальну систему, передбачити для всього об'єкта блискавкозахист, системи пожежної сигналізації та пожежогасіння і т.д. згідно чинного законодавства і норм.

За  консультацією звертайтеся до спеціалістів компаніі КОС за тел:

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net