Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Траволатори

Головна » Ліфти » Траволатори

Траволатори - це рухома доріжка,що дозволяє прискорити пересування без сходинок. Ще траволатор називають "доріжкою, яка біжить", "рухомим тротуаром" або "пасажирським конвеєром". Назва була запозичена з англійської мови.

Траволатори діляться на типи:

  • Палетного типу - безперервний ряд металевих пластин,які утворюють траволатор. Мають металеву поверхню, іноді гумову.
  • Рухомий ланцюг - металеві або гумові ланцюги, які рухаються по металевих роликах.

Майже всі траволатори обладнані рухомими поручнями як і ескалатори.

Траволатор може бути як горизонтальним, так і похилим, а також може бути комбінованим - мати відрізок шляху в горизонтальній площині, а після переходити в похилу. Причому для цього траволатор не потрібно роз'єднувати.

Траволатори встановлюють у місцях з підвищеною потребою швидкого транспортування людей: вокзали, аеропорти, бізнес центри, торгові центри, багатоповерхові житлові будівлі, громадські та адміністративні будівлі, станції метрополітенів, і т.д. Для полегшення руху пасажирів з важкими вантажами, візками, колясками, громіздкими речами і просто для швидкого переміщення, так як траволатор, завдяки відсутності сходинок, може використовуватися не тільки для транспортування людей, а й вантажів, багажу, візків.

За своїми експлуатаційними якостями траволатори не мають аналогів серед підйомно-транспортних механізмів.

ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ ТРАВОЛАТОРИ провідних світових виробників

Для громадських і торгових будівель з великим пасажиропотоком вдалим рішенням є траволатори, пропоновані нашою компанією від болгарського виробника фірми IZAMET. Ескалатори і траволатори IZAMET надають можливість плавного пересування між рівнями будівлі одночасно великої кількості людей, уникаючи таким чином обмеження стандартних ліфтів по вантажопідйомності.

 


Рухома доріжка, звана траволаторі, встановлюється в місцях, де потрібне швидке переміщення людей. Високі стандарти OTIS дозволили їй створити траволатори, що характеризуються своєю максимальною безпекою, надійністю та ефективністю, а також елегантним зовнішнім виглядом. Траволатори OTIS розроблені для задоволення потреб клієнтів широкого спектра. Він може встановлюватися для використання                                                                           в універмагах, торгових центрах, супермаркетах і аеропортах і т. д.

 

Для зручності пересування по плоскій поверхні в приміщеннях великих розмірів - аеропортах, гіпермаркету і ін. існує прекрасне рішення - рухома доріжка KONE. Траволатори KONE, оснащені одним з найбільш передових обладнань для траволаторів редуктором TravelMaster. Даний редуктор - розробка XXI століття, він комфортний, дозволяє економити кошти на обслуговуванні і забезпечує безшумність                                                                   роботи

 

 

Траволатори BLT розроблені та виготовлені відповідно до «Правил безпеки виробництва та установки ескалаторів та траволаторів» EN115 Європейського комітету стандартизації (відповідно до GB16899-1997), в основному використовуються в супермаркетах, метро, ​​аеропортах і в інших громадських місцях. Траволатори BLT характеризуються компактною конструкцією, міцністю і естетичністю.
 

 

Траволатри та ескалатори Schindler за багато років досягли такого рівня якості та вишуканості, що вони вже вважаються предметом мистецтва і лідерами з безпеки та екологічності. Продукція Schindler завжди є якісною та безпечною для пасажирів. Обтічні і гнучкі за дизайном, ці рухомі доріжки залишають багато місця для архітектурних ідей.
 

 

 

Траволатори KLEEMANN високої надійності, і задовольняють всі потреби, незалежно від специфіки просторів. Функціональний дизайн, в поєднанні з численними варіантами розмірів обладнання, створює виключно вигідний імідж, що чудово поєднується з оточенням.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net