Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Панорамні ліфти

Головна » Ліфти » Панорамні ліфти

Панорамний ліфт - НОВИЙ ВИМІР

 

Панорамні ліфти, створені спеціально для огляду, вже сьогодні знайшли широке застосування в сучасній архітектурі, як у торговельно - розважальних і бізнес - центрах, так і в готелях і в житлових будинках. Панорамні ліфти дають можливість пасажирам повною мірою насолодитися видом, який відкривається з кабіни ліфта. Вони створені в гармонії з екстер'єром будівель і надають унікальний і неповторний вигляд.

Ми поставляємо і встановлюємо панорамні ліфти Izamet, Otis, та інших виробників ліфтового обладнання, мають багатий досвід та неперевершена якість у виробництві панорамних ліфтів.

Панорамні ліфти можуть розміщуватися як зсередини, так і зовні будівлі. Якщо такий ліфт встановлений усередині приміщення, то у пасажира не втрачається відчуття психологічного комфорту, залишається ефект присутності в приміщенні. Зовнішня кабіна відкриває огляд на навколишній пейзаж.

Панорамні ліфти підвищують цінність громадської будівлі з точки зору привабливості та елегантності. Під час плавною і комфортної їзди прозорі стіни дозволять насолоджуватися дивовижними видами.

Панорамні ліфти збільшують вартість офісної будівлі за рахунок краси і елегантності і дають пасажирам додатковий огляд. Клієнтам часто пропонуються скляні панелі "від підлоги до стелі", які запечатуються безпосередньо в платформу кабіни ліфта, і можуть доповнюватися декоративної обробкою з полірованої латуні або нержавіючої сталі.

Наприклад, Izamet пропонує кабіни з панорамою з усіх боків, включаючи скляна стеля, без металевих профілів між склом. Панорамні кабіни Izamet виробляються з дзеркальною, кольоровий, або рельєфною нержавіючої сталі. Двері можуть бути прозорими - комбінація з триплексу і нержавіючої сталі. Можливі й інші комбінації матеріалів кабіни в залежності від Ваших побажань, архітектури та інтер'єру будівлі.

На думку архітекторів, головна відмінність панорамних від звичайних ліфтів в тому, що панорамні ліфти розроблені і призначені, насамперед, для того, щоб бути побаченими. У той же час, панорамні ліфти додають важливий елемент до проекту художнього оформлення будинку, оскільки це являє собою важливий життєвий аспект: рух.

Два фактори прискорили тенденцію до збільшення застосування панорамних ліфтів: стильність - як архітектурна концепція в поєднанні зі складністю сучасної технології ліфта і залучення бізнесу в свій будинок. Як результат - на сьогоднішній день панорамні ліфти знаходять все більш і більш широке застосування. Адже, стратегічно правильно розташований панорамний ліфт, залучає бізнес. Це відноситься до: готелям, ресторанам і центрам розваги, торговим центрам, банкам і т.п.

Банки і підприємства, де також були встановлені панорамні ліфти, з метою привабливості при офіційних прийомах, помітно підвищили свій статус в очах клієнтів та інших відвідувачів. Це доводить інвестиційну цінність панорамних ліфтів. Ззовні привабливі, панорамні ліфти також пропонують пасажирам і специфічний атракціон: огляд зовнішнього простору. Більше того, це рятує деяким людей від почуття дискомфорту при перебуванні в обмеженому просторі, а також перетворює подорож на панорамному ліфті з функціональної необхідності в приємну розвагу.

Доведений факт- в торгових центрах огляд зовнішнього простору з кабіни панорамного ліфта є стимулом для подорожі між поверхами. Комерційно, значить, що різноманітність можливостей цього «подорожі» спонукає людей приймати різні комерційні дії (робити покупки і т.п.) у межах центру. Панорамний ліфт працює, як і ескалатор, але при цьому - це не тільки транспортний засіб для підйому пасажирів, а й засіб для підйому рівня продажу.

Прихована вигода панорамного ліфта - в тому, що, встановлений на фассади будинку, він економить місце. Площа, яку займає звичайний ліфт, в середньому, 4 кв. м. на кожному поверсі. З установкою панорамного ліфта, ця площа може використовуватися для отримання прибутку, а не розглядатися як втрата.

Для отримання максимального огляду і відчуття просторості, використовуються специфічні особливості монтажу і оформлення панорамних ліфтів конкретно для Вашого будинку. Часто панорамні ліфти встановлюються всередині будинків, вони можуть також бути розташовані на їх зовнішній стороні і, якщо потрібно, навіть на похилого стінах.

У пасажирів, які подорожують в такому ліфті, залишаються незабутні враження на все життя.

Панорамний ліфт дає величезний простір для дизайнерських рішень - прозору кабіну легше вписати в дизайн, з'являється більше можливостей для світлового оформлення інтер'єру. У разі офісного, торгового центру чи готелю, прозорі кабіни панорманих ліфтів дуже часто стають головним елементом архітектурно-дизайнерського рішення.

Кабіни панорамних ліфтів виготовляються за формою, відповідної побажанням замовника - це може бути як допрацьована готова кабіна зі збільшеною площею скління, так і абсолютно новаторське рішення дизайнера.

Незамінними є прозорі ліфти і для котеджу або невеликого офісу. Пасажирський ліфт з прозорого пластика або скла виробляє відчуття затишку і комфорту, відмінно гармонує практично з будь-яким дизайном інтер'єру.

Дуже часто постає питання про встановлення ліфта в готовому будинку. Установка панорамного ліфта можлива навіть якщо ліфтова шахта не була запланована в архітектурному проекті. У цьому випадку шахта встановлюється зовні будівлі і перед пасажирами відкривається панорама зовнішнього простору. Рухома кабіна мимоволі привертає увагу оточуючих, що також можна використовувати як додатковий рекламний момент в деяких галузях бізнесу (приватні готелі, банки і т.д).

Багатий досвід виробників панорамних ліфтів дозволяє фахівцям втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію. Панорамні ліфти самих різних форм і комбінацій матеріалів кабіни, залежно від Ваших побажань, архітектури та інтер'єру, можуть бути виготовлені заводом спеціально для Вашої будівлі

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net