Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти Могильовліфтмаш

Головна » Ліфти » Ліфти пасажирські » Ліфти Могильовліфтмаш

ЛІФТ Могильовліфтмаш

 

Компанія пропонує  вашій увазі пасажирські ліфти виробництва заводу РУП "Могильовліфтмаш". Історія підприємства почалася в 1966 році, коли відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР № 835 від 20 жовтня цього року було прийнято рішення про будівництво Могильовського ліфтобудівельного заводу.

Квітень 1970 - виготовлено перші три ліфти, які встановлені в Будинку Рад  Могильова.

1990-протягом року завод виготовив 14042 ліфта двох базових моделей.

1 992 рік- початок переходу від великосерійного виробництва до виробництва дрібних серій і індивідуального виготовлення ліфтів.

2004 рік- у січні випущений двохсоттисячний білоруський ліфт.

На1 січня 2008- виготовлено 221611 ліфтів.

 

В даний час виробнича програма РУП завод «Могильовліфтмаш» налічує понад 70 базових моделей ліфтів:

 • пасажирські ліфти вантажопідйомністю 400, 500, 630 і 1000 кг зі швидкістю руху 0,63 м / с; 1,0 м / с; 1,6 м / с; 2,0 м / с;
 • вантажні ліфти вантажопідйомністю 100, 250, 500, 1000, 2000, 3200, 5000 і 6300 кг;
 • лікарняні ліфти вантажопідйомністю 500 кг, 630 кг;
 • котеджні ліфти вантажопідйомністю 225 кг.

Пасажирські ліфти "Могильовліфтмаш" призначені для установки в житлових будинках, громадських та адміністративних будівлях, готелях, банках і офісах.

Ліфти можуть бути з верхнім і нижнім розташуванням машинного приміщення, а також окремі моделі не мають машинного приміщення.

Можливе виготовлення ліфтів у сейсмічному виконанні.

 

Переваги ліфтів «Могильовліфтмаш» :

 • Підвищена плавність ходу і точність зупинки;
 • Комфортабельність і знижена гучнкість;
 • Антивандальні кнопки панелі управління і кнопок виклику постів з підсвічуванням;
 • Індикатори напрямку руху і положення кабіни;
 • Досконала мікропроцесорна станція управління;
 • Можуть оснащуватися протипожежними дверима.
 •  

Додаткові опції ліфтів «Могильовліфтмаш» :

 • Частотний регулятор швидкості лебідки;
 • Привід дверей з частотним регулюванням швидкості руху;
 • Дзеркало до поручня;
 • Вентилятори;
 • Індикація перевантаження кабіни;
 • Світловий бар'єр на дверях кабіни;
 • Табло індикації положення кабіни і перевантаження з мовним повідомленням;
 • Пристрій обмеження доступу (механічний або електронний ключ);
 • Нестандартне позначення зупинок.

 

Освоєно виробництво ліфтів для перевезення пожежних підрозділів. Вони мають вогнестійкі двері шахти, а також в стелі люк розміром 700x500 мм. Забезпечується робота цих ліфтів у звичайному режимі експлуатації, а також у режимі "Перевезення пожежних підрозділів", при цьому управління здійснюється з кабіни безпосередньо пожежним підрозділом.

Можливе виготовлення пасажирських ліфтів з телескопічними дверима (проріз 900 мм).

Завод випускає ліфти з можливістю перевезення пасажирів на інвалідних візках (дверний проріз 900мм).

 

ЛІФТ для котеджа "Могильовліфтмаш"

 

Ліфти «Могильовліфтмаш» без машинного приміщення вантажопідйомністю 225 кг і швидкістю 0,63 м / с, спеціально розроблені для установки в будинках з малими пасажиропотоками й обмеженим простором під виконання будівельної частини. Ряд нововведень, застосованих при розробці ліфта дозволять провести монтаж обладнання в стислі терміни, а також підвищити безпеку і надійність роботи ліфта, поліпшити дизайн кабіни і комфорт як для пасажирів ліфта, так і для проживаючих у житловому будинку (знижений шум і вібрація).

 

Основними відмінностями ліфта «Могильовліфтмаш» без машинного приміщення є:

 1. Значне зменшення розмірів будівельної частини за рахунок відсутності машинного приміщення; зменшення мінімальної висоти верхнього поверху до 2800 мм; зменшення глибини приямка до 1255 мм; застосування тягового каната діаметром 8 мм і поліспастового схеми підвіски кабіни. Типова шахта даного ліфта має внутрішні розміри 1500х1500 мм.
 2.  Розташування лебідки в приямку шахти.
 3.  Розташування станції управління на посадочній площадці всередині обрамлення дверей шахти забезпечує швидкий і зручний доступ до електроапаратів і простоту їх обслуговування.
 4.  Застосування розподіленої системи керування ліфтом РСУЛ.
 5.  Застосування вагового пристрою кабіни з використанням канатних тензодатчиків.

Кабіна ліфта поставляється на об'єкт у крупномодульному розібраному вигляді і складається з купе і каркаса. Каркас складається з компактної верхньої балки; нижньої балки кабіни з уловлювачами жорсткого гальмування; нижньої балки з відвідними блоками; несучих стояків каркаса.

 

Купе кабіни має внутрішні розміри 920х710 мм і проріз автоматичних дверей 650 мм, воно виконано в антивандальному виконанні і включає:

 1. Нерухому підлогу, обклеєну спеціальним зносостійким і негорючим покриттям підлоги "Транслін ТН-В".
 2. Трьох секційну модульну стелю. Його центральна частина з люмінесцентними лампами освітлення, закрита вогнестійким полікарбонатним листом і має кілька варіантів малюнка. У цій частині стелі встановлений світильник аварійного освітлення, живити від акумулятора. Бічні похилі секції стелі мають вбудовані галогенні світильники. Заміна ламп освітлення купе виробляється зсередини кабіни.
 3. Стінки купе кабіни складаються з модулів обклеєних шумопоглинаючим матеріалом, міжмодульних і портальних стійок і фарбуються високоміцними порошковими епоксіполіефірной фарбами. Модулі, міжмодульні і портальні стійки купе кабіни між собою і підлогою фіксуються без застосування кріпильних елементів, що дозволить проводити збірку кабіни в шахті протягом декількох годин.
 4. Панель управління (пост наказів) встановлена ​​на задній стінці і представляє закінчений модуль, в якому виконаний основний монтаж електроустаткування кабіни (перенесена електророзводка кабіни зі стелі), що забезпечує зручність регулювання і заміни електроапаратів зсередини кабіни і підвищує безпеку при обслуговуванні кабіни.
 5. У базовій комплектації замовникові пропонується кабіна з фарбуванням порошковими емалями; центральна частина стелі з малюнком за варіантом 4; на бічній стіні кабіни встановлений круглий хромований поручень і дзеркало до поручня. За бажанням замовника купе кабіни виконується з обробкою з нержавіючої сталі.

Лебідка редукторна головного приводу виготовлена ​​на базі нового редуктора, з міжцентровою відстанню 100 мм. Лебідка комплектується Короткоходовая гальмом з двома системами гальмування, що дозволило підвищити безпеку і зменшити шум при роботі гальмівного механізму. На лебідці встановлений одношвидкісний двигун АТМ132L-4K потужністю 2,5 кВт виробництва Словаччини. Двигун працює спільно з частотним регулятором, що забезпечує максимальну комфортність при роботі ліфта і значно знижує споживання електроенергії.

Двері шахти комплектуються замками дверей , які мають міжнародне маркування знаком СЕ (напрацювання на відмову не менше одного мільйона циклів). Двері шахти поставляються на об'єкт в зібраному й упакованому  вигляді з виконаними регулювальними роботами на заводі, що не вимагає проведення додаткових складальних і регулювальних робіт при монтажі ліфта.

Управління механізмами ліфта, виконання алгоритму роботи, індикація, зв'язок і контроль стану ліфта забезпечує розподілена система керування ліфтом РСУЛ розробки РУП завод "Могильовліфтмаш".

Система керування ліфтом (включаючи аварійне освітлення кабіни, вимикачі пристроїв безпеки примусового розриву, можливість організації двостороннього гучномовного зв'язку між пасажиром у кабіні і диспетчером, а також передачі інформації про стан ліфта в диспетчерський пункт) забезпечує роботу в групі до чотирьох ліфтів. Забезпечує збереження заданих параметрів і кодів помилок при пропажі електропостачання ліфта.

Використання послідовних каналів передачі інформації між складовими частинами РСУЛ, дозволило різко скоротити кількість проводів в шахті, значно спростивши і прискоривши монтаж, налагодження й обслуговування ліфта.

Монтаж по шахті виконаний плоским джгутом з мідними багатодротовими жилами. Для виконання відгалужень від плоского джгута використовуються з'єднувачі типу "скотч-лок", що дозволило виключити клемні коробки з гвинтовими зажимами, підвищити надійність роботи ліфта і скоротити час монтажних робіт у шахті.

За бажанням замовника можливе постачання ліфтів під конкретну шахту й інші додаткові вимоги.

 

Панорамний ліфт "Могильовліфтмаш"

 

Ліфт електричний пасажирський моделі ЛП-0610БКП г / п 630 кг, швидкістю 1,0 м / с з панорамної кабіною має скління оглядовій частині купе у вигляді багатошарового напівкруглого скла, встановленого на всю висоту кабіни.

Ліфт призначений для установки в торгових центрах, офісних будівлях і житлових комплексах бізнес класу.

В даний час ведуться роботи з проектування нової моделі панорамного ліфта без машинного приміщення вантажопідйомністю 1000 кг, v = 1,0 м / с з розмірами кабіни 1100x2100х2100 мм з скляними стінами купе кабіни і шахти, із скляними дверима кабіни і шахти, з безредукторної лебідкою ( кабіна в прохідному і непрохідному варіантах).

 

Ліфт доступний для інвалідів ЛП-0610БІ

 

Ліфт доступний для інвалідів відповідає ПУБЕЛ ПБ 10-558-03, ГОСТ22011-95, СТБ ГОСТ Р 51631-2003, ПУБЕЛ 2006 РБ.

Пасажирський ліфт призначений для установки в житлових і громадських будівлях з метою транспортування пасажирів, в т.ч. пасажирів на інвалідних візках, маса яких разом із супроводжуваним вантажем не перевищує номінальну вантажопідйомність ліфта.

Відмінними рисами ліфта є:

- пост наказів встановлений горизонтально на рівні висоти коляски, кнопки якого виконані із застосуванням шрифту Брайля;

- ширина дверного отвору 900 мм;

- у лебідці застосований одношвидкісний двигун працюючий з частотним регулятором. Таке рішення забезпечує відсутність ривків і поштовхів при розгоні і гальмуванні кабіни ліфта, що робить рух плавним і комфортним, підвищує точність зупинки;

- електропривід і автоматика ліфта виконані на базі розподіленої мікропроцесорної системи РСУЛ.

 

Принцип дії:

- при натисканні на кнопку виклику на посадковому поверсі кабіна приходить на рівень точної зупинки. Двері ліфта відкриваються автоматично.

- пасажир на інвалідній колясці заїжджає в кабіну і натискає кнопку наказу потрібного йому поверху, розташовану в посту наказів. Двері ліфта автоматично закриваються, і ліфт починає рух у заданому напрямку, плавно розганяючись до номінальної швидкості. При підході кабіни ліфта до датчика необхідного поверху, ліфт плавно сповільнюється і зупиняється на рівні точної зупинки, відкриваючи двері.

- пасажир на інвалідній колясці виїжджає з кабіни, двері зачиняються, і кабіна стоїть на поверсі доти, поки знов не надійде виклик з будь-якого поверху.

 

 

 

ДИЗАЙН КАБІНИ ЛІФТІВ "МОГИЛЬОВЛІФТМАШ"

 

СТАНДАРТ ПРЕСТИЖ       ЛЮКС   

 

ДИЗАЙН ДВЕРЕЙ ЛІФТІВ "МОГИЛЬОВЛІФТМАШ"

 

Пасажирські ліфти можуть оснащуватися наступними типами дверей:

 • Звичайні;
 • Протипожежні E30 (для ліфтів в адміністративному виконанні і у виконанні для житлових будинків понад 16 поверхів);
 • Вогнестійкі EI 60 (ліфти для перевезення пожежних підрозділів).

Двері і обрамлення дверей пасажирських ліфтів виготовляються з металевих, пофарбованих модулів або нержавіючої сталі.

 

Панелі управління і викличні пости

 

Виготовляються з вандалозахищеного і пожежобезпечного металу, пофарбованого порошковими фарбами або нержавіючої сталі в залежності від інтер'єру кабіни.

Позначення поверхів і службові написи нанесені методом гравіювання і добре видно після тривалої експлуатації.


Табло індикації
 


Табло індикації типу ТИ на базі семисегментний індикатора з рівномірно світяться стрілочними елементами (трикутники).
Табло індикації типу ТІМ2 на базі матричних індикаторів з голосовим повідомленням номера поверху і перевантаження кабіни.
 

Стеля

 

Виготовляються із сталевих щитів, покритих порошковою емаллю. У ліфтів, призначених для перевезення пожежних підрозділів, є люк, що відкривається спеціальним ключем.

 

Поручні

 

Виконані із сталевого профілю з різними видами покриття. Можуть монтуватися на задніх і бічних стінках кабіни.

 

Стіни кабіни, двері кабіни і шахти

 

Металеві модулі, пофарбовані порошковими емалями різних кольорів за бажанням замовника.

Модулі з полірованої і шліфованої нержавіючої сталі

 

Підлога

 

Підлогове покриття типу "Таркетт" Колекція "Прімо плюс" (за замовленням)

Виготовляється суцільнометалевим з контролем завантаження. Покривається негорючими і зносостійкими матеріалами - таркетт або ліноліум, що не підтримує горіння.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net