Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти Клееманн (lift KLEEMANN)

Головна » Ліфти » Ліфти пасажирські » Ліфти Клееманн (lift KLEEMANN)

ТОВ "КОС ІНВЕСТ" пропонує Вашій увазі ліфти компанії KLEEMANN HELLAS.

KLEEMANN HELLAS була заснована в 1983 році, на основі ноу-хау та ліцензії німецької компанії KLEEMANN HUBTECHNIK GmbH. Штаб-квартира компанії знаходиться в промисловій зоні Килкис в Північній Греції, а офіси та виставкові зали розташовуються в містах Афіни і Салоніки.

Компанія KLEEMANN займається виробництвом укомплектованих систем ліфтів та їх комплектуючих.

Група KLEEMANN володіє п'ятьма дочірніми компаніями:

KLEFER - компанія-виробник автоматичних та напівавтоматичних дверей ліфтів, штаб-квартира якої знаходиться в промисловій зоні Килкис;

KLEEMANN ASANSOR - компанія по торгівлі ліфтами, що знаходиться в Стамбулі, Туреччина;

KLEEMANN LIFTOVI - сербська компанія по торгівлі ліфтами;

KLEEMANN LIFTRO - румунська компанія з торгівлі ліфтами;

MODALIFT - торгово-виробнича компанія, розташована в промисловій зоні Килкис.

Компанія входить в список найбільших підприємств в ліфтовій індустрії на європейському та міжнародному ринках (більше 12.000 нових систем або 3% укомплектованих нових ліфтів у світі щорічно). У Греції компанія займає лідируючу позицію на постійно розвиваючому ринку ліфтів, маючи 70% частку від загальної кількості ліфтів на ринку і 47% частку від загальної вартості ліфтів.

Експортні продажі складають 47% від загального товарообігу компанії в 2008 році і охоплюють більше 55 країн, основні ринки — Великобританія, Німеччина, Бельгія, Ірландія, Голландія, Росія, Нова Зеландія, Туреччина і Кіпр.

 

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ KLEEMAN

KLEEMANN HELLAS заснована за німецькою ліцензією і дотримується стандартів якості, які встановлені в країнах, куди поставляється продукція. Компанія використовує обладнання та комплектуючі для ліфтів, вироблені тільки в Європі за відповідними сертифікатами якості. KLEEMANN не допускає залучення матеріалів, виготовлених в Азії. Впроваджена система забезпечення якості відповідає всім вимогам безпеки і якості відповідно з Європейським законодавством.

KLEEMANN тісно співпрацює з німецькими та швейцарськими компаніями.

 

 

Так в гідравлічних агрегатах, що застосовуються для гідравлічних ліфтів, використовується клапанний блок, розроблений спільно зі швейцарською компанією Bucher Hydraulics - європейським лідером серед компаній, що займаються виробництвом гідравліки для ліфтів.

 

 

          

 

У ліфтах з електричним приводом використовуються безредукторні приводи з частотним регулюванням фірми Ziehl-Abegg GmbH (Німеччина).

 

 

KLEEMANN HELLAS зберігає традиції якості і йде в ногу з часом. Інновації - один з пріоритетів компанії. Завдяки цьому створений спеціальний відділ, що має справу з операціями, що не входять в список стандартних послуг: дослідницька діяльність здійснюється для того, щоб випередити очікування ринку і допомогти замовнику самому створити ліфт майбутнього.

KLEEMANN HELLAS може запропонувати вам всю продукцію, використовувану для конструювання та обслуговування механізму від кнопки виклику до кабіни: гідравлічні компоненти підвіски, поршень, силовий агрегат, рами кабіни, механічні компоненти підвіски, канатні приводи, рама кабіни, противаги, кабіни, електронні панелі управління KLEEMANN, двері KLEFER, ліфти для переміщення невеликих вантажів без провідника, готові укомплектовані ліфти MaisonLIFT, спеціальне гідравлічне масло KLEEMANN. Усі комплектуючі доставляються в найкоротші терміни - від одного дня.

KLEEMANN HELLAS є однією з небагатьох ліфтових компаній Європи, що поставляє комплектні ліфтові системи. Це означає, що Ви гарантовано отримуєте повністю готовий до монтажу та роботи комплект ліфта, кожен компонент якого протестований заводом-виробником і технічно сумісний з іншими компонентами, що входять у комплект. Ви отримуєте ліфт, а не набір компонентів від різних виробників.

KLEEMANN HELLAS - це виготовлення нестандартних ліфтових конструкцій. Замовник може запропонувати будь-яку ідею: все буде виконано точно, якісно, ​​швидко і недорого. Також можна вибрати вже готову фантазійну конструкцію. З компанією співпрацюють відомі дизайнери, знамениті сміливими рішеннями.

KLEEMANN HELLAS володіє безмежними можливостями по обробці кабін і дверей. В якості матеріалів можуть використовуватися десятки видів металу від нержавіючої сталі до матеріалів під бронзу і золото, дерев'яний шпон і масив.

KLEEMANN HELLAS - це найкраще співвідношення ціни та якості. Згідно з дослідженнями маркетингових агентств, ліфти компанії без машинного відділення (MRL) мають найкраще співвідношення ціна-якість у світі

KLEEMANN HELLAS - це максимум користі і вигоди. Ліфти без машинного відділення дозволяють отримати максимальну кількість корисної площі при проектуванні будівлі; скорочення витрат, викликане поверненням потужності назад у мережу, привід з малим споживанням енергії, зниження витрат у результаті відсутності необхідності у висвітленні машинного приміщення.

 

ГІДРАВЛІЧНИЙ ЛІФТ  FlexyLIFT

 

FlexyLift - це гнучкість у виборі габаритів, ідеальне рішення для будь-яких будівель з обмеженим простором для приямка і машинного приміщення. Вантажопідйомність від 450 до 1000 кг.

 

 

ВЛАСТИВОСТІ FlexyLIFT:

 • Мінімальні вимоги до глибини приямка - 350 мм для FlexyLIFT MR (з машинним приміщенням поза шахтою);
                                                                   - 900 мм для FlexyLIFT MRL (без машинного приміщення).
 • Мінімальні вимоги по висоті останнього поверху - 2600 мм.
 • Високоякісний електронний клапан в силовому агрегаті.
 • Висувна балюстрада даху ліфта (в комплекті з електричним датчиком).
 • Телескопічний фартух (в комплекті з електричним датчиком).
 • Виняткова точність зупинки за рівнем (макс. ± 3 мм), плавна і безшумна поїздка.
 • Автоматична евакуація в разі відключення електрики.
 • Простота монтажу.
 • Механізм, що забезпечує безпечну роботу механіка в приямку або на кабіні.
 • Номінальна вантажопідйомність - 450 ÷ 1000 кг.
 • Сертифікат на проведення типових випробувань за директивою 95/16 / ЄС.
 • Максимальна швидкість - 1,0 м/с.
 • Величезний вибір варіантів обробки.

ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ FlexyLIFT:

 • Гідравлічне масло,  яке здатне  біологічному розкладанню.
 • Світлодіоди з низьким споживанням енергії для освітлення кабіни і шахти.
 • Спеціальні енергозберігаючі функції блоку управління в режимі STAND BY.

 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛІФТ без машинного приміщення ATLAS

 

ЛІФТ ATLAS MRL

 

ATLAS MRL 2: 1 з вантажопідйомністю до 1000 кг - пасажирський ліфт для використання як у бюджетних будинках економ і бізнес класу, так і в будинках еліт класу. Все залежить від обраної Вами обробки кабіни.

ATLAS MRL 1: 1 з вантажопідйомністю до 1000 кг - пасажирський ліфт,що  дозволяє робити в кабіні до 3-х виходів або використовувати його в якості панорамного або оглядового з 2-ма скляними (прозорими) стінами.

ATLAS Gigas з вантажопідйомністю 1200 ÷ 2500 кг - пасажирський ліфт використовується в будівлях з великим пасажиропотоком. Так само може бути використаний як вантажний.

ATLAS Super Gigas з вантажопідйомністю 2500 ÷ 5000 кг - нове покоління ліфтів використовують систему полісас 4:1. Призначений для перевезення як пасажирів так і вантажів.

ATLAS RPH - його характеристики дозволяють встановити цей ліфт в тих місцях, де звичайний ліфт здавалося б встановити неможливо, тому відноситься до категорії котеджних ліфтів.

 

ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ ATLAS MRL:

 • Висота підйому - 45 м з можливістю збільшення.
 • Номінальна вантажопідйомність - 2500 кг.
 • Швидкість - 2,5 м/с;
 • Заздалегідь змонтована електрична (з повністю виконаною електропроводкою);
 • Сучасний безредукторний привід з частотним регулюванням ZIEHL - ABEGG GmbH (Німеччина);
 • Станція управління Schneider (Німеччина);
 • Низьке споживання енергії;
 • Величезний вибір обробок кабін і дверей;
 • Гнучкі розміри кабіни і шахти;
 • Можливість кутових входів під 90 градусів.

І, нарешті те, що робить ліфт без машинного приміщення Atlas MRL недосяжним для конкурентів - електричний ліфт з приямком 400 мм і висотою верхнього поверху 2900 мм.

 

КОТЕДЖНИЙ ЛІФТ MaisonLift

 

MaisonLift - це гідравлічний ліфт для будівель з шахтою або без неї. Є підходящим для різних типів будівель, таких як котеджі і вілли, а також для громадських будівель з обмеженим простором для приямка і машинного приміщення. MaisonLift також може стати зручним способом переміщення з поверху на поверх для пасажирів, що пересуваються в інвалідному візку, і літніх людей. Мінімальний приямок такого ліфта складає всього 200 мм.

 

ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ MaisonLift :

 • Висота верхнього поверху - 2650 мм для ліфта з автоматичними дверима (2450 мм з одними дверима).
 • Без машинного відділення - гідроагрегат і щит управління розташовуються в спеціальній шафі.
 • Швидкість - 0,5 м / с.
 • Низьке споживання енергії.
 • Великий модельний ряд.
 • Широкий вибір оздоблення.
 • Простота в монтажі й обслуговуванні.

ДИЗАЙН КАБІНИ ЛІФТІВ KLEEMANN 

Різноманіття варіантів оздоблення ліфтів Kleemann дозволяє органічно вписати їх в будь-який простір

 

Future trend

 

Future trend та Modern Life - оздоблення різними видами металу і ламінату. Тип стелі, підлоги, поручні вибрається з різних варіантів.

T710 T310 T510 T320

L520 L510 L320 L710

 

L720 L530 L310

 

Classic

 

Classic - у класиці застосовуються різні варіанти обробки під дерево, натуральним деревом, а також шкірою.

ATHENA    A720     THETIS    A510  

 

NAUSICA        A710             IDEA 4

 

ATHENA, THETIS, NAUSICA : стіни - ламінат під дерево, стеля - дзеркальна сталь;

A710 - комбінація обробки під шкіру і металу під бронзу;

A720 - комбінація обробки стін штучним матеріалом і металу під бронзу;

A510 - оздоблення стін полірованим дубом, стеля - дзеркальна сталь;

IDEA 4 - сочетание натурального дерева і дзеркальної стали "під золото".

 

ДИЗАЙН ДВЕРЕЙ ЛІФТІВ KLEEMANN 

 

Розсувні двері

 

В якості оздоблення розсувних дверей використовуються різні варіанти забарвлення, дерев'яним оздобленням  з різними комбінаціями заскління.

F710 F510 F310 C310 C520

C510 C710 M710 M510 M310

 

 

                     Автоматичні складні двері кабіни                                           Автоматичні двері автобусного типу

                               Automatic Full Glass                                                                             Bus Big Vision

                                   

 

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net