Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти Отіс (lift, elevator OTIS)

Головна » Ліфти » Ліфти пасажирські » Ліфти Отіс (lift, elevator OTIS)

ТОВ "КОС ІНВЕСТ" пропонує Вашій увазі ліфти компанії - виробника зі cвітовим ім'ям OTIS

У 1852 році з'явився перший безпечний ліфт —винахід американця Отіса Е. Г. Створення спеціальних пристроїв — уловлювачів запобігало падіння такого ліфта, у випадку, якщо обірвуться троси.

У травні 1854 Еліша Отіс вирішив показати свій винахід публіці під час проведення Першого Всесвітнього ярмарку в Нью-Йорку. Після монтажу робочого ліфта, його розташували на видному місці в головній будівлі виставки. Отіс завантажив на платформу коробки, цистерни і інший вантаж, потім він сам сів на платформу, помічник підняв ліфт над натовпом на висоту четвертого поверху. Наприкінці вистави, до загального здивування, Отіс давав команду відрубати трос. Ліфт починав падати, глядачі кричали і задихалися від жаху, передбачаючи фатальний фінал. Але замість цього ліфт завис в повітрі на середині шляху. Акторський талант Отіса зіграв не останню роль в подальшому успіху його бізнесу: у фінальній частині падіння він зняв циліндр і під оплески натовпу сказав: «Все безпечно, джентльмени!»

З того часу технологічні удосконалення ліфтів та інших підйомних механізмів не припинялися. Однак саме безпечний ліфт ОТІS допоміг мегаполісам стрімко вирости вгору. Почалася ера хмарочосів і ліфтів ОТІS, яка потужно розвивається на сьогоднішній день.

На даний час оборот компанії ОТІS перевищує шість мільярдів доларів. Щорічно вона створює близько 70000 ліфтів та ескалаторів більш ніж у 200 країнах світу, а кількість обладнання, які обслуговуються, наближається до півтора мільйона.

Протягом півторастолітніх історії революційні інновації компанії давали поштовх до подальшого розвитку архітектури та будівництва. Наприклад, без похилих ліфтів ОТІS не було б можливим будівництво Ейфелевої вежі. Представлений компанією в 1900 році перший у світі ескалатор дав архітекторам додаткові можливості в проектуванні будинків.

У 1903 році ОТІS розробив модель, яка стала основою ліфтової області: безредукторний електричний ліфт, здатний пережити саму будівлю. Такі машини з часом були встановлені в найвищих будинках планети: відомому хмарочосі Емпайр Стейт Білдінг, на телевізійній вежі в Торонто і вежах Петронас в Куала-Лумпурі.

Серед революційних технологій ОТІS були: перший панорамний ліфт, ліфт з двома кабінами, високошвидкісний ліфт, системи ліфтів, здатних переміщатися не тільки по вертикалі, але і по горизонталі. На сьогодні заводи-виробники пропонують високоякісні електричні ліфти світового класу високого рівня комфорту, надійності і безпеки. Застосування в ліфтах сучасних компонентів забезпечує плавний рух кабіни, скорочення кількості відмов і безшумну роботу ліфтів, а зносостійкість матеріалів гарантує надійність і довговічність служби всіх механізмів.

 

ЛІФТ OTIS 2000

 

Виробництво ліфтів OTIS 2000 в Україні здійснюється на заводі Отіс в Києві. Завод оснащений найсучаснішим обладнанням і випускає продукцію найвищого рівня якості. Про це свідчить той факт, що Oтіс — перший в Україні виробник ліфтів, який має міжнародний сертифікат стандарту якості ISO 9001. Сучасне обладнання і технології, професіоналізм співробітників і контроль якості на всіх етапах — це гарантія того, що виготовлений в Україні ліфт буде так само надійний, як і ліфти цієї марки в усьому світі.

Перевагою ліфтів серії OTIS 2000 є їхня повна відповідність Європейським ліфтовим нормам, а також Правилам будови і безпечної експлуатації ліфтів.

Виготовлення ліфта на українській базі з використанням новітніх європейських технологій дозволяє запропонувати замовникам цілком доступні ціни.

Особливою рисою моделі OTIS 2000 є оптимальна комбінація елегантного дизайну кабіни і підвищеної стійкості до проявів вандалізму, який є важливим фактором в Україні.

Для кожного типу дизайну існує безліч варіантів дизайнерських рішень. Це дає можливість створювати ексклюзивне обрамлення, здатне прикрасити інтер'єр будь-якого будинку. Ліфти серії OTIS 2000 виготовляються вантажопідйомністю 400 ÷ 1000 кг і швидкістю 1,0 ÷ 1,6 м/с.

 

Для ліфта OTIS 2000 передбачені три основні типи оздоблення кабіни:

  • Дизайн Отіс "Комфорт" — це функціональний дизайн, підвищений комфорт поїздки і надійність ліфтового обладнання у важких умовах експлуатації.
  • Дизайн Отіс "Стиль" відрізняється елегантним сучасним дизайном в поєднанні з надійністю і довговічністю служби ліфтового обладнання.
  • Дизайн Отіс "Люкс" — це вишуканий дизайн, здатний прикрасити інтер'єр будь-якої будівлі і задовільнити навіть найвимогливіший смак.

 

Основні технічні характеристики

Вантажопідйомність, кг 400 630 1000
Максимальна кількість пасажирів, чол 5 8 13
Швидкість, м/с 1,0 1,6
Висота підйому, м max 85

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, ОТIS розвивав і інші види підйомно-транспортного устаткування, відкриваючи в прямому і переносному сенсі нові горизонти для дизайнерів і будівельників. У першу чергу це доріжки, що рухаються, і міні-поїзда Шаттл, що дозволило збільшувати будинки не тільки вгору, але і в ширину.

 

ПАНОРАМНИЙ ЛІФТ OTIS

 

Панорамні ліфти мають широкий діапазон конфігурацій з системами управління гідравлічними і електричними приводами.

У панорамному ліфті ОТIS часто застосовуються скляні панелі від підлоги до стелі для створення максимального огляду і почуття простору. Скло кріпиться безпосередньо в платформі кабіни і обрамляється, наприклад, полірованою латунню. Кріплення можуть використовуватися як стандартного типу, так і виконані відповідно до побажань замовника.

У 2000 р. ОТIS представив світові технології нового тисячоліття — ліфт без машинного приміщення ОТIS GeN2 (з англ. "друге покоління"), що дало архітекторам і будівельникам додаткові можливості. Крім того, ОТIS GeN2 — перший у світі екологічно чистий ліфт, тому що для нього не потрібні масла і змащування.

Ліфти сімейства ОТIS GeN2 — інтелектуальні технології, які допомагають економити простір, гроші, енергію і зберегти нашу планету. Ліфти модельного ряду ОТIS GeN2 повністю відповідають основними принципами програми «The Way To Green».

Підвищений комфорт — безредукторна лебідка з приводом ReGen забезпечують високий рівень комфортності поїздки з винятковою точністю зупинки кабіни на поверховому майданчику, а застосування гнучких армованих поліурітанових ременів замість звичайних сталевих канатів забезпечує більш плавне і безшумне переміщення ліфтів OTIS.

Екологічність — замість традиційних сталевих канатів в ОТIS GeN2 використовується унікальний армований сталевими канатами поліуритановий ремінь — революційна технологія, розроблена і запатентована компанією ОТIS. Маючи товщину всього в 3 мм, ремінь значно міцніше сталевого канату і служить в 3 рази довше. Поліуританові ремені і безредукторна лебідка не вимагають мастила, усуваючи необхідність зберігання, чищення та видалення небезпечних відходів. Компактна безредукторна лебідка з приводом ReGen дозволяють економити до 75% електроенергії в порівнянні із звичайною ліфтової системою.

Ліфти серії OTIS GeN2 отримали оцінку класу А відповідно з Європейським стандартом VDI4707-1, досягнувши тим самим найвищого критерію енергоефективності.

 

ЛІФТ OTIS GeN2 Comfort

 

Існує ще хоч один ліфт чудової якості з настільки високим показником ефективності щодо витрат? Технологія, що представляє собою прорив в ліфтовій індустрії, доповнена чудовим інтер'єром кабіни ліфта OPTIMA.

OTIS GeN2 Comfort — ліфт без машинного приміщення з неперевершеним рівнем комфорту в русі, надійності в експлуатації, безпеки та екологічності.

Дизайн кабіни ліфта OTIS GeN2 Comfort OPTIMA — це поєднання високої якості і елегантності з високим показником ефективності щодо витрат.

 

Основні технічні характеристики

Вантажопідйомність, кг 320 450 480 630 900 1000
Кількість пасажирів, чол 4 6 6 8 12 13
Швидкість, м/с 1,0
Максимальна висота підйому, м 85
Максимальна кількість зупинок  16
Лебідка  Безредукторна лебідка з синхронним двигуном на постійних магнітах
Привід Частотний привід з замкнутим контуром управління і векторним контролем
Система управління Контролер MCS 220 модульної побудови

 

Гнучка конфігурація, що заощаджує простір будівлі — ліфти OTIS GeN2 забезпечують архітекторам велику свободу вибору при проектуванні будинків, а для забудовників і власників економлять частину витрат на утримання будівлі, завдяки відсутності окремого машинного приміщення. Крім того, зростає корисна площа будівлі, яка може бути здана в оренду.

 

ЛІФТ OTIS GeN2 Lux

 

Ліфт OTIS GeN2 Lux призначений для престижних бізнес центрів, фешенебельних готелів, елітних житлових будинків, будівель громадського призначення і т.д. Ліфт OTIS GeN2 Lux задовольнить всі ваші побажання щодо вишуканого дизайну, доповненого комфортом і надійністю, властивим всьому ліфтового обладнання OTIS.

 

Основні технічні характеристики

Вантажопідйомність, кг  800 1000 1275 1600
Максимальна кількість пасажирів, чол 10 13 17 21
Швидкість, м/с 2,0 2,5
Висота підйому, м max 150

 

Зручність монтажу — монтаж ліфтів системи OTIS GeN2 Lux істотно полегшений в порівнянні з традиційними системами. Монтаж може бути здійснений практично на будь-якому етапі будівництва і відбувається з мінімальним втручанням в інфраструктуру будівлі.

 

ЛІФТ OTIS GeN2 Premier

 

Ліфт OTIS GeN2 Premier — щоб мати можливість зробити правильний вибір, вибір у вас повинен бути широким.

 

Основні технічні характеристики

Вантажопідйомність, кг  630 800 1000 1275 1600 1800 2000 2500
Максимальна кількість пасажирів, чол 8 10 13 17 21 24 26 33
Швидкість, м/с 1,0 1,6 2,0 2,5
Висота підйому, м max 120

 

Екологічно безпечна система OTIS GeN2 встановлює нові стандарти роботи для ліфтового обладнання, надійності в експлуатації і забезпечує архітекторам велику свободу вибору при проектуванні будівлі. Пропонуючи пасажирам високий рівень комфортності поїздки, вона також забезпечує економію електроенергії та експлуатаційних витрат. По всьому світу продано більше 100 000 ліфтів серії OTIS GeN2. Це революційна система на практиці довела свою виняткову надійність і ефективність.

Якими б критеріями Ви не керувалися при виборі дизайну кабіни ліфта, універсальні рішення, пропоновані виробником ліфтового обладнання зі світовим ім'ям OTIS, відповідають їм усім.

Дизайн OPTIMA - висока якість у поєднанні з ефективністю щодо витрат.

Дизайн LUMINA - сучасний зовнішній вигляд.

Дизайн SELEKTA - вибір задовольняє будь-які потреби.

ОТІS щорічно інвестує в НДДКР близько ста мільйонів доларів, тому компанія знаходиться на висоті науково-технічного прогресу, а пропоноване замовникам різноманітне підйомно-транспортне обладнання дозволяє втілити в життя найфантастичніші будівельні та архітектурні проекти.

Підтримуючи репутацію новатора і дотримуючись останніх тенденцій розвитку наукової думки, ОТІS перший надав архітекторам можливість конструювати ліфтове і ескалаторне обладнання через інтернет. Існує програма, яка дозволяє проектувати ліфти та ескалатори для будинків, що існують ще тільки на папері. Користувачі всесвітньої мережі можуть, вказавши кілька базових параметрів будинку, відразу отримати рекомендації з оптимального вибору обладнання для будь-якого будинку на підставі аналізу пасажиропотоків. Потім можна визначити технічні характеристики ліфтів і ескалаторів, підібрати дизайн, переглянути креслення і специфікації ліфтів і ескалаторів і отримати бюджетні ціни.

 

Інструкції по монтажу ліфтів ОТІS:

 

Інструкції з експлуатації ліфтів ОTIS:

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net