Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти Коне (lift, elevator KONE)

Головна » Ліфти » Ліфти пасажирські » Ліфти Коне (lift, elevator KONE)

ТОВ "КОС ІНВЕСТ" пропонує Вашій увазі пасажирські ліфти KONE

Компанія КОNE є провідною фірмою в світовому ліфтовому бізнесі, що не дивно, тому ліфти КONE є інноваційними у своїй галузі завдяки економії простору та енергозбереження, відсутності машинного приміщення і противаг. Устаткування КОNE відповідає високим сучасним стандартам по дизайну, безпеки, комфортності та експлуатації, а іноді й перевищує їх.

Ліфт KONE створений для того, щоб задовольнити потреби клієнтів у всіх типах будинків із усіма можливими вимогами. У кожному конкретному випадку KONE запропонує найкращий варіант ліфта. Можливості ліфта КОNE обмежуються хіба що Вашою фантазією і платоспроможністю. KONE Corporation - глобальна міжнародна сервісна і машинобудівна компанія, заснована 27 жовтня 1910 у Фінляндії (до 1917 року Фінляндія була в складі Росії) і спеціалізується на виробництві, продажі, монтажі (встановленню, пуско-налагодження, здачі в експлуатацію) і технічному обслуговуванні ліфтів , ескалаторів, траволаторів і пасажирських підйомників без приямка.

Всі ліфти КОNE виготовляються на єдиній технологічній базі, є безредукторними і працюють на запатентованому синхронному приводі EcoDisc ™.

Безредукторний привід EcoDisc ™ безшумний за рахунок низької швидкості обертання. Разом з сиcтемами  приводу V3F відсутність шуму і вібрації дозволяє підвищити плавність ходу і забезпечує більший комфорт при поїздці. Привід EcoDisc ™ ефективно скорочує витрати на електроенергію (до 95%) а, тому, на противагу гідравліки, в двигуні EcoDisc ™ не використовується масло - витрати на обслуговування такого ліфта також значно знижуються. У той же час, при використанні ліфтів КОNE з приводом EcoDisc ™ підвищується екологічна безпека.

Корпорація успішно працює в більш, ніж 100 країнах і островах Світу і є першою і єдиною компанією серед західних постачальників підйомно-транспортного устаткування, яке працює в країнах СНД понад 70 років.

 ЛІФТ КОNE з машинним приміщення 

 

ЛІФТ КОNЕ MiniSpace

 

Ліфти з машинним приміщенням КОNE MiniSpace® мають вантажопідйомність до 2500 кг (швидкість 2,5 м / с), а при вантажопідйомності до 1600 кг можуть мати швидкість 3,5 м / с.

Єдиний у cвіті пасажирський ліфт, який має вантажопідйомність до 3200 кг і швидкість до 6,0 м / с, підйом до 180г (макс. 63 зупинки).

Мінімальна машинне приміщення з можливістю його розташування на будь-якому поверсі - компактна концепція пасажирського ліфта KONE MiniSpace.

Завдяки надзвичайно компактному механізму приводу EcoDisc, машинне приміщення MiniSpace займає всього 40% необхідного для звичайного канатного ліфта обсягу відповідного приміщення. Машинне приміщення, розташоване над шахтою, ніби її продовження.

 

ЛіФТ КОNЕ Alta

 

Ліфти KONE Alta™  являють собою останню систему ліфтів високого виконання, призначених для найвищих будівель в світі. Вони володіють унікальним поєднанням інформаційних можливостей, швидкістю, комфортом їзди, надійністю і безпекою, економією простору і енергетичною ефективністю.

Ліфти KONE для житлових будівель

Ліфти серії KONE Alta ™ розроблені спеціально для багатоповерхових офісних будівель заввишки до 500 м. Ці ліфти можуть перевозити до 70 пасажирів і розвивати швидкість до 17 м / с. Це стає можливим завдяки використанню потужних безредукторних приводів KONE EcoDisc®. Високошвидкісні приводи EcoDisc® пропонують енергоспоживання, яке на 35% ефективніше, ніж у традиційних безредукторних приводів змінного або постійного струму. При цьому забезпечується висока продуктивність, а також плавний і безшумний рух ліфта.

У системі управління KONE Alta ™ для оптимізації маршруту кабіни ліфта використовуються генетичні алгоритми, а для окремих завдань управління застосовується розмита логіка і штучний інтелект. Особлива технологія KONE SilentCar, використовувана як в однорівневих, так і у високопродуктивних дворівневих кабінах, забезпечує плавність і безшумність руху кабіни.

Завдяки використанню універсальних компонентів і допоміжних систем, KONE пропонує розробку індивідуальних рішень на базі платформи KONE Alta ™ для проектів офісних будівель. Крім того, унікальна методика установки уможливлює використання ліфтів серії KONE Alta ™ для транспортування робітників і матеріалів навіть у ході будівництва.

Володіючи фантастичними технічними параметрами, ліфти KONE Alta мають не менше фантастичну внутрішню обробку кабін, яка може бути обмежена тільки Вашою фантазією, або платоспроможністю.

 

ЛІФТ KONE EcoDom

 

Спеціально розроблений продукт для житла середнього й економ класу KONE EcoDom®

Найбільш доступний у фінансовому плані. Ліфти EcoDom спеціально створені для масового використання в житловому будівництві.

Завдяки ефективному вирішенню EcoDom, вдалося істотно знизити вартість ліфтів KONE при збереженні високої якості, новітніх технологій і матеріалів обробки. Використання ліфтів KONE EcoDom навіть у звичайних житлових будинках, істотним чином піднімає їх престиж і статус, а також дозволяє підняти вартість оренди та продажу приміщень без збільшення витрат на придбання найбільш технологічного обладнання в cвіті!

Завдяки потужності й ефективності компактного приводу KONE EcoDisc®, для KONE EcoDom потрібно лише невелике машинне приміщення, розташоване нагорі шахти, яка зменшує будівельні витрати і звільняє більше корисної площі.

Серія ліфтів з машинним приміщенням EcoDom® 3000 і EcoDom® 5000 - оптимальна для будинків середньої і великої поверховості.

Інструкція з проектування

EcoDom® 5000

 • Основний сегмент - офісні і торгові центри будівлі середнього класу, а також житло підвищеної комфортності.
 • Оптимальний для будинків середньої і великої поверховості.
 • Заснований на безредукторної технології EcoDisc®.
 • Вантажопідйомність, кг -  400; 500; 630; 1000.
 • Максимальна висота підйому 100 м або 38 поверхів.
 • Швидкість, м / с - 1.0; 1.6; 1,75 ; 2.0.

EcoDom® 3000

 • Основний сегмент - житло економ-класу, а також муніципальне житло.
 • Оптимальний для будинків малої і середньої поверховості.
 • Заснований на безредукторної технології EcoDisc®.
 • Вантажопідйомність, кг -  400; 500; 630; 1000 .
 • Максимальна висота підйому - 75 м або 24 поверх.
 • Швидкість, м / с - 1,0 ; 1,6 .

Ліфт KONE EcoDom® 3000 - перший ліфт з безредукторним V3F-приводом для будівель малої і середньої поверховості. Технологія KONE EcoDisc® забезпечує високу надійність і ефективність роботи ліфта, високий рівень безпеки та комфорту.

 

Ефективний і потужний

Ліфт KONE EcoDom® сконструйований на базі безредукторного приводу KONE EcoDisc®, відзначеним спеціальною нагородою і забезпечує високу продуктивність. Ліфт має високу надійність завдяки дуже низькій ступені  зношування механізму. Єдина його частина, що рухається - осьовий ротор з постійними магнітами.

 

Простота монтажу

Ліфт KONE EcoDom® 3000 має особливості, які дозволяють легко здійснити його монтаж. Завдяки невеликим габаритним розмірам і вазі KONE EcoDisc® вимагає мінімального машинного приміщення. Лебідку набагато легше транспортувати в машинне приміщення, гаки й балки також мають менший розмір, знижуючи, тим самим, витрати на будівництво.

Ліфт EcoDom® 3000 сконструйований  для шахт стандартного розміру. Він встановлюється без лісів, що полегшує роботу забудовника і прискорює процес монтажу, при відсутності зайвої нервозності на будмайданчику.

 

Ретельне тестування

Всі компоненти ліфта KONE EcoDom® 3000 (контролер, привід, двері, сигналізація та програмне забезпечення) ретельно перевіряють на надійність і тестуються в найсучасніших лабораторіях KONE.

KONE EcoDisc® дозволяє ефективно скоротити споживання електроенергії до 95% і знижує значення пускового струму на 60-70% в порівнянні з аналогічними лебідками, що мають редуктор. У приводі не використовується масло, що знижує витрати на його обслуговування і робить його більш безпечним. Низька швидкість обертання двигуна KONE EcoDisc® забезпечує мінімальний рівень шуму (що важливо для житлових будинків) і відсутність вібрації. Разом з системою приводу V3F. Це дозволяє підвищить плавність ходу кабіни і комфортабельність поїздки.

Ліфт з приводом KONE EcoDisc® забезпечує високу точність зупинки, що дозволяє легко вкотити або викотити з нього дитячу коляску або крісло-каталку.

 

 ЛІФТ KONE без машинного приміщення

 

ЛІФТ KONE MonoSpace

Єдиний у світі пасажирський ліфт без машинного приміщення (відділення), здатний підніматися на висоту до 70 м зі швидкістю до 2,5 м / с і вантажопідйомністю до 2000 кг - для житлових, адміністративних (для офісу) і громадських будинків. Це перша у світі концепція ліфта без машинного приміщення, обумовлена ​​унікальною розробкою Корпорацією KONE у 1996 році технології безредукторного приводу EcoDisc. Витончений, що має форму диска, привідний двигун встановлюється усередині стандартної шахти ліфта і кріпиться до направляючих. При установці контролера в шафі, вбудованому в дверну раму на верхньому поверсі, для ліфта не потрібно окреме машинне приміщення. Тільки шахта, в якій він працює.

Основні технологічні досягнення КОNЕ - ліфтовий привід EcoDisc

Привід ліфта EcoDisc дозволив створити перший у світі ліфт,що не вимагає машинного приміщення (пасажирський ліфт KONE MonoSpace і вантажний ліфт KONE TranSys) і споживає 60% електроенергії, забезпечує також плавний і безшумний рух ліфта, значне підвищення надійності механізму ліфта, спрощення сервісного обслуговування ліфта (змазування , заміни деталей). EcoDisc - синхронний двигун з постійним магнітом у поєднанні з частотним керуванням і безредукторної конструкцією з низьким коефіцієнтом тертя.

З моменту свого введення в експлуатацію в 1996 році, даного приводу віддають перевагу в усьому світі, для тисяч будинків, починаючи від житлових і торгових центрів з маленькою висотою підйому, до більш високих споруд. Сьогодні EcoDisc завойовує найбільш престижні висотні будинки у великих фінансових центрах.

EcoDisc споживає вдвічі менше енергії в порівнянні з традиційними системами, заощаджуючи декількох тисяч кіловат / годин на рік. Чим вища інтенсивність руху, тим більша економія. Зменшення потреб по потужності електроживлення будинку може виключити необхідність придбання дорогого трансформатора.

Ліфти з приводом EcoDisc працюють плавно і тихо, забезпечуючи високу комфортність. Регульований пуск і висока точність зупинки забезпечують безпеку і простоту використання. EcoDisc, що має всього одну рухому частину і працюючий на маленьких оборотах двигун, гарантує надійну роботу протягом десятиліть.

Замовники, які вибирають EcoDisc, економлять як на вартості конструкції, так і на вартості споживаної енергії.

Інші переваги EcoDisc: не вимагає змазування; висока швидкодія і динаміка; широкий діапазон зміни частоти звернення; безконтактність і відсутність вузлів, які вимагають техобслуговування; можливість використання у вибухонебезпечному і агресивному середовищі; велика перевантажувальна здатність; високі енергетичні показники (ККД більше 90%); великий термін служби; висока надійність і підвищений ресурс роботи за рахунок відсутності ковзальних електричних контактів; низький перегрів електродвигуна, при роботі в режимах з можливими перевантаженнями;

Пасажирський ліфт KONE MonoSpace є унікальним з'єднанням кращих властивостей всіх звичайних канатних і гідравлічних ліфтів. Відсутність машинного приміщення і навантажень на конструкцію шахти забезпечують легкість з'єднання ліфтового обладнання KONE з конструкцією будинку. У більшості будинків установка пасажирського ліфта KONE MonoSpace може замінити установку всіх інших типів ліфтового обладнання.

Пасажирські ліфти KONE MonoSpace економлять час будівництва, матеріали і витрати. Для монтажу не потрібно ні підйомне устаткування, ні будівельних настилів. Ефективний метод монтажу пасажирських ліфтів KONE забезпечують короткі терміни встановлення ліфтового обладнання.

MonoSpace® R-серії робить вибір ліфта надзвичайно простим, не обмежуючи Ваших можливостей. Неважливо, яка пора року ззовні - виберіть свою пору року всередині! Попередньо розроблені інтер'єри, що базуються на чотирьох порах року, дозволять Вам зробити це! А якщо в якійсь порі року чогось не вистачає, Ви можете взяти необхідні елементи з інших сезонів, щоб створити в ліфті свою неповторну атмосферу і настрій!

Ліфт KONE MonoSpace® - ідеальний для інтенсивного переміщення пасажирів в адміністративних і торгових будівлях з невеликою або середньою висотою підйому.

В даний час до числа ліфтів без машинного приміщення відносяться як невеликі ліфти вантажопідйомністю 320 кг (4 чол.) Зі швидкістю 1 м / с, так і ліфти вантажопідйомністю до 2000 кг зі швидкістю 1,6 м / с.

 

 Ліфт без противаги і машинних приміщень

 

ЛІФТ KONE MaxiSpace

 

KONE - єдина в світі фірма, яка виробляє ліфти без противаг і без машинного приміщення. KONE, в черговий раз підтверджуючи своє світове технологічне лідерство, презентує ліфт KONE MaxiSpace ™, з радикально новою технологією підйому, яка відсторонює потреби противаг у ліфтах. Ліфти, які використовують цю технологію, можуть мати кабіну на третину більшу, ніж звичайні ліфти, розташовані в таких же за розмірами шахтах. У багатьох випадках ліфт KONE здатний перевозити 6 або навіть 8 пасажирів, де раніше міг бути встановлений ліфт тільки на 4 пасажири. На додаток до збільшення місткості ліфта, KONE MaxiSpace ™ збільшує комфорт пасажирів і поліпшує доступ для пасажирів на інвалідних візках і пасажирів з дитячими колясками.

У такому ліфті - неймовірно маленький і могутній механізм підйому, KONE PowerDisc ™, та інноваційні гнучкі тросові блоки, які використовують троси з високою границею міцності. KONE PowerDisc ™ - компактний двигун, який є більш легким і компактним, ніж будь-який інший існуючий привід у світі, що піднімає ліфт. Хоча PowerDisc ™ важить тільки 70 кг, він легко вписується в маленьке місце в шахті ліфта, але настільки ж потужний, як приводи, більші за розміром.

 

ПАНОРАМНИЙ ЛІФТ КОNЕ

 

Панорамні ліфти підвищують цінність громадської будівлі з точки зору привабливості й елегантності, при цьому можна бачити як пасажирів, так і околиці. Під час плавної і комфортної їзди скляні стіни дозволять насолоджуватися дивовижними видами.

Престижний і шикарний скляний пасажирський ліфт  KONE Scenix виготовляються на базі ліфтів, які не вимагають машинного приміщення - KONE MonoSpace і швидкісних ліфтів KONE MiniSpace. 

Панорамні ліфти збільшують вартість офісної будівлі за рахунок краси і елегантності і дають пасажирам додатковий огляд. Клієнтам часто пропонуються скляні панелі "від підлоги до стелі", які вмонтовуються безпосередньо в платформу кабіни ліфта, і можуть доповнюватися, наприклад, декоративної обробкою з полірованої латуні або нержавіючої сталі. Стратегічно правильно розташований панорамний ліфт, приваблює бізнес.

Прихована вигода панорамного ліфта - в тому, що, встановлюється на фасаді будинку, він заощаджує місце. Площа, яку займає звичайний ліфт, в середньому, 4 кв. З установкою панорамного ліфта, ця площа може використовуватися для отримання прибутку, а не розглядатися як втрата.

Безсумнівний успіх панорамний ліфт має в Ейфелевій Вежі в Парижі. Нещодавно там були встановлені нові панорамні ліфти, щоб транспортувати до його трьох поверхів 30 000 відвідувачів щодня. Коли не можна обмежитися ескалатором, проект панорамного підйомника може бути визначений Вашим архітектором. Проект від початку і до кінця - цілком у межах його творчих можливостей.

Для отримання максимального огляду і відчуття просторості, використовуються специфічні особливості монтажу і оформлення панорамних ліфтів конкретно для Вашого будинку. Хоча часто панорамні ліфти встановлюються всередині будинків, вони можуть також бути розташовані і на їх зовнішній стороні і, якщо потрібно, навіть на похилих стінах.

У пасажирів, які подорожують в такому ліфті, залишаються незабутні враження на все життя.

 

ОГЛЯДОВІ ЛІФТИ КОNЕ

 

Оглядові ліфти, при збереженні всіх можливостей панорамних ліфтів в частині огляду зовнішнього простору, мають вартість в 1,5-2 рази меншу, ніж панорамні ліфти, що дозволить клієнтам з порівняно невеликими витратами придбати скляний ліфт. Оглядові ліфти - це звичайні ліфти MonoSpace або MiniSpace, в прямокутних кабінах яких одна, дві або всіх стіни, а також двері, можуть бути виконані з протиударного скла. Тобто, скляні стіни і двері в оглядових ліфтах є просто варіантом матеріалу обробки звичайного пасажирського ліфта, які дозволяють перетворити глуху кабіну в оглядову.

 

Звертаємо увагу на те, що якщо Ви вибираєте оглядовий ліфт з прозорими стінами кабіни, Вам також потрібно і відповідна шахта, яка в комплект постачання не входить. Оглядові ліфти умовно діляться на два типи:

 • Засклені тільки задні стіни кабіни і / або частково - двері (один з найбільш дешевих варіантів).
 • ​Засклені  одна, дві або три стіни і / або двері кабіни. Можливо засклена ширина всіх стін, але не стіни, де знаходиться панель керування кабіною ліфта. Стіна, де знаходиться панель керування кабіною, також може бути частково заскленій, але, звичайно, не там, де знаходиться панель управління. Ліфти з г / п 630 і 1000 кг не можуть мати повного заскління - тобто всі стіни і двері одночасно. Для повного заскління вибирайте іншу вантажопідйомність, кг : 320, 400, 450, 480, 800, 900, 1275 і т.д. Існують деякі нюанси: скляні двері не є вогнестійкими! * Європейські ліфтові інструкції вимагають наявності поручня на ліфтах зі скляними стінами.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net