Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти Ізамет (lift IZAMET)

Головна » Ліфти » Ліфти пасажирські » Ліфти Ізамет (lift IZAMET)

НАЙКРАЩІ В СВІТОВІЙ ТЕХНОЛОГІЇ СУЧАСНОГО ліфтобудування

Ліфтове обладнання, виробництва компанії IZAMET, комплектується вузлами і модулями власної розробки та виробництва, а також виробництва провідних європейських компаній.

Ідеальне співвідношення ціни ліфта, європейської якості, нових технологій, гнучких типорозмірів і досконалість дизайну сприяє тому, що все більше будівельних компаній України віддають перевагу ліфам і ескалаторах IZAMET.

Індивідуальний підхід і конструкторські рішення професійного колективу конструкторів, інженерів і дизайнерів ліфтової компанії IZAMET дозволяють розробити і привести пасажирські ліфти на будівельні об'єкти з нестандартною архітектурою, навіть у самі мінімальні розміри шахт.

Відмінне рішення для котеджів, готелів, готелів, вілл, пансіонатів, купити пасажирські ліфти Ізамет без машинного приміщення (БМП), дозволить заощадити корисну площу (відведену для машинного приміщення) і Ваші гроші.

Ліфти, ескалатори та траволатори Ізамет доповнюють дизайн багатьох престижних готелів, торгових центрів, посольств, лікарень, банків, культурних та туристичних центрів Болгарії, України, Швейцарії, Польщі, Греції, Кіпру, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Македонії та ін. країн світу.

IZAMET проектує, виготовляє всі види електричних і гідравлічних ліфтів: панорамних, пасажирських, вантажопасажирських, вантажних, гаражних, автомобільних, кухонних, а також ліфтів для переміщення осіб в інвалідних візках.

Також з 2006 р. IZAMET виробляє і ескалатори для торгових центрів і будівель з великим потоком людей.

Ліфти IZAMET - високотехнологічні дизайнерські рішення для житлових, адміністративних і торгових будівель. Вони спроектовані і виконані таким чином, щоб здійснити надійну і безшумну роботу.

Ліфти IZAMET забезпечують комфорт і енергетичну ефективність, також ідеально вписуються в інтер'єр або екстер'єр будівлі, завдяки різноманітним можливостям для персоналізації кабін. Виробляються вантажопідйомністю - 100 ÷ 10 000 кг і швидкістю - 0,35 ÷ 2,5 м / с.

Нові моделі ліфтів, ескалаторів і траволаторів IZAMET, є частиною технології енергозбереження та охорони навколишнього середовища. IZAMET сертифікований за EN ISO 9001: 2008 і директивою 95/16 / ЄС EC Annex XIII-Module H, яка дає право проектувати, виробляти, експортувати, здійснювати монтаж, проводити випробування та тестування ліфтів для країн ЄС. Також ліфти та ескалатори Ізамет сертифіковані в Україні.

 

Сертифікати відповідності в Україні:

Ліфти компанії IZAMET випускаються як з гідравлічним, так і електричним приводом.

 

Електричний привід

 

Залежно від параметрів шахти, ліфти IZAMET виробляються з верхнім, нижнім машинним приміщенням і без машинного приміщення.

Електричний підйомний механізм може бути редукторним (приводний механізм, в якому між електродвигуном і шківом приводу використовується редуктор чи інші пристрої, що забезпечують передачу зусилля на ведучій пристрій) і безредукторним (електродвигун, шків приводу і гальмо знаходяться на загальному валу).

Електричні пасажирські ліфти IZAMET укомплектовуються редукторними і безредукторними лебідками Torin, Alberto Sassi (Італія), Ziehl Abegg (Німеччина) з частотним регулюванням Schneider (Німеччина).

Застосування компактних інноваційних лебідок провідних європейських виробників дає можливість компанії «IZAMET» виробляти пасажирські ліфти без машинних приміщень на канатах і на ременях (ліфт Ізамет MRL machine roomless), електропривод встановлюється безпосередньо в шахті, що повною мірою відповідає європейському стандарту якості.

По спеціальному замовленню в ліфтах Ізамет можлива установка спеціального пристрою для автоматичного опускання кабіни на найближчу зупинку при раптовому відключенні напруги.

 

Пасажирський ліфт з верхнім машинним приміщенням і без машинного приміщення IZAMET BONUS H

 

Ізамет пропонує новий економний пакет ліфтів BONUS H - електричний ліфт з верхнім машинним приміщенням і без машинного приміщення, з редукторним або безредукторним приводом, на канатах і на ременях, від 3 до 25 зупинок, вантажопідйомністю: 400 кг (5 пасажирів), 630 кг (8 пасажирів), 1000 кг  (13 пасажирів); швидкістю - 1 м / с і 1,6 м / с і інверторним управлінням Шнайдер.

 

Пасажирський ліфт IZAMET MRL En Ef без машинного приміщення на канатах і на ременях

 

Якщо необхідний ліфт без машинного приміщення, IZAMET готовий запропонувати Вам новий революційний енергетично ефективний тип пасажирського ліфта MRL En Ef без машинного приміщення.

Мінімальна витрата енергії: новий дизайн приводу IZAMET з MRL (Machine Room-Less) - це технологія, яка оптимізує і знижує споживання енергії при основних режимах роботи ліфта. Скорочення елементів тертя і канатоведучий шків із зменшеним діаметром дозволяє лебідці при мінімальному споживанні енергії підняти максимальний вантаж. При проведені випробування ліфта місткістю 6 пасажирів, швидкістю 1 м / с, результати виявилися дивовижними: без завантаження кабіни в напрямку руху вниз споживання склало 1 400 W, при повному завантаженні кабіни в напрямку руху вгору - 2300 W. Якщо в кабіні знаходяться 3 пасажири споживання склало тільки 380 W.

Малогабаритний синхронний двигун німецької фірми Ziehl-Abegg, гарантує оптимальний крутний момент. Двигун абсолютно безшумний і економічний, розташовується у верхній частині шахти, безпосередньо під стелею.

Надійна механіка: Особливо важлива перевага IZAMET MRL En Ef в тому, що підвіска дозволяє монтувати кабіну більшого розміру в задану шахту, в порівнянні з підвіскою інших ліфтів.

У даній серії виробляються дві моделі:

  • MRL En Ef 1 - енергетично ефективний ліфт з канатоведучим шківом d = 160 мм і канатом d = 4 мм.
  • MRL En Ef 2 - енергетично ефективний ліфт з канатоведучим шківом d = 120 мм на пасової підвісці.

Інноваційний дизайн IZAMET MRL En Ef: Двері й кабіни ліфта являють собою елегантне рішення, де двері займають повний простір між стінами, завдяки цьому немає необхідності для додаткового облицювання або доопрацюванні поверхні шпаклюванням.

3 - D схема Ізамет MRL In Ef

 

Пасажирський ліфт IZAMET GENESIS RS на ременях, без машинного приміщення - доступні технології!

 

Нові технології тепер доступнішим. Компанія IZAMET почала виробництво нових пасажирських ліфтів GENESIS RS на ременях без машинного приміщення.

Нова серія ліфтів IZAMET - модель GENESIS - це абсолютно нове покоління ліфтів, які відрізняються наступними перевагами:

  •  Немає необхідності в додатковому машинному приміщенні, все обладнання ліфта розміщується в самій шахті, під плитою перекриття. І це не означає, що необхідно передбачити велику висоту перекриття, а навпаки.
  • Привід безредукторний, на основі синхронного, виключно економічного двигуна на пасовій підвісці. Поліуретанова поверхню ременів запобігає зносу шківа і самих ременів, крім того, ремені не потребують змазуванні, що робить їх не тільки енергоефективними, але й екологічними. При проведені випробування термін служби ременів показав більш 40 млн циклів. Розмір діаметра шківа  86 ÷ 114 мм автоматично призводить до енергозбереження.
  •  Розробляючи даний тип ліфтів, були прийняті до уваги технології, які швидко розвиваються в будівництві, таким чином розроблена модель GENESIS, при якій немає необхідності в глибоких приямках і великій висоті перекриття. За допомогою додаткових систем безпеки, можна осягнути мінімальні безпечні відстані, на які ліфти повинні відповідати, згідно з діючими нормами і вимогам.
  •  Модель ліфтів GENESIS випускається з вантажопідйомністю від 320 кг до 4000 кг - всі ліфти електричні без машинного приміщення в т.ч. та автомобільні ліфти.
  •  Рюкзачна підвіска, для ліфтів з вантажопідйомністю до 1000 кг включно, вимагає наявність тільки однієї несучої стіни, решта стінки шахти можуть бути як глухими, так і виконаними зі скла (панорамні), дана конструкція також ідеально підходить і для прохідних ліфтів.

Genesis RS - ліфт рюкзачного типу, розроблений в основному для вантажопідйомності від 320 кг до 600 кг. Мінімальні розміри приямка і висоти перекриття для даного типу ліфта при швидкості 1,0 м / с всього 700 мм і 2600 мм відповідно.

Genesis RS-2 - ліфт рюкзачного типу, розроблений для вантажопідйомності від 630 кг до 1000 кг. Мінімальні розміри приямка і висоти перекриття для даного типу ліфта при швидкості 1,0 м / с - 700 мм і 2700 мм, при швидкості 1.6 м / с - 900 мм і 2750 мм відповідно.

Genesis 21 - ліфт із звичайною, поліспастною підвіскою розроблений для вантажопідйомності від 600 кг до 1000 кг, в основному, для широких і неглибоких шахт. Мінімальні розміри приямка / висоти перекриття, при швидкості 1,0 м / с - 500/3300 мм, при швидкості 1,6 м / с - 850 / 3400 мм відповідно.

Genesis 22 - ліфт з вантажопідйомністю від 1000 кг до 2000 кг, необхідні мінімальні розміри приямка / висоти перекриття при швидкості 1.0 м / с - 1000/3300 мм, при швидкості 1,6 м / с - 1150/3400 мм відповідно.

Genesis 41 - ліфти з вантажопідйомністю від 2500 кг до 4000 кг, необхідні мінімальні розміри приямка / висоти перекриття шахти - 1000/3600 мм відповідно. Це частіше за все вантажні або автомобільні ліфти, через великі розміри кабіни і шахти.

LP14 - це інвалідний підйомник, який розроблений для забезпечення безперешкодного доступу інвалідів. Вимоги для приямка 200 мм, а висота перекриття - 2500 мм, що робить його виключно доступним для будь-яких ліфтових шахт. Приямок можна поглибити або встановити поріг, щоб забезпечити мінімум 200 мм. Вимога до розміру висоти перекриття - стандартна міжповерхова висота.

 

Пасажирський ліфт економ класу IZAMET GERMAN R без машинного приміщення

 

Також IZAMET пропонує Вам економічно та екологічно вигідне рішення пасажирський ліфт GERMAN R без машинного приміщення. Редукторна машина розміщена вертикально у верхній частині шахти під стелею.

Також, компанія IZAMET пропонує конструктивне рішення для шахт з нестандартним приямком або верхнім поверхом, якщо немає технічної можливості використовувати типові будівельні креслення.

3-D схема Изамет GERMAN R

Конструктивное решение ИЗАМЕТ для шахт с не стандартным приямком и верхним этажом.

Виконання пасажирських ліфтів IZAMET: "CLASSIC", "LUX IS", "LUX L", "LUX MR", "LUX MR BLACK", "LUX MR WHITE" "NATURE", "DUBAI" і панорамні. В обробці їх використовуються різні матеріали: від простої нержавійки INOX SATIN або скінплейта до кольорової або дзеркальної нержавійки, металізованого пластика. Вибір таких деталей, як дзеркала і дзеркальні панелі, декоративні поручні, люмінесцентне або точкове освітлення, прямі або закруглені кути, різні покриття для підлоги, дозволяє максимально добре поєднувати ліфт з інтер'єром будівлі і виконувати дизайнерські побажання клієнта.

Всі пасажирські ліфти компанії Ізамет оснащені рідкокристалічними (LCD) дисплеями власної розробки та виробництва.

У постах викликів і в панелі наказів застосовуються: квадратні кнопки (тип BST), круглі (тип Otis) і виконання люкс фірми Shafer (Німеччина). Кнопки можуть бути антивандального і сенсорного виконання.

У кабінах пасажирських ліфтів Ізамет є інтерком, вентилятор, гонг, пристрій контролю вантажу кнопки примусового відкривання і закривання дверей кабіни, аварійне освітлення кабіни, можливі інші додаткові опції.

Як опція пропонується санкціонований доступ на визначені поверхи, а також ARD - аварійне пересування ліфта до найближчої зупинки при раптовому відключенні електроживлення ліфта - власна розробка компанії "Ізамет".

Вибираючи ліфт, не забудьте проконсультуватися з нашими фахівцями - вони завжди підкажуть краще рішення!

Ми здійснюємо монтаж ліфтів Ізамет, так само як і пост-гарантійне обслуговування, на основі договору. Зазвичай ми пропонуємо повний цикл робіт з доставки, установки ліфтового обладнання, кабіни ліфта, і ліфтової шахти, а також обробці ліфта і ліфтових холів в оригінальних дизайнерських стилях.

 

IZAMET NATURE - сучасна класика

 

Пасажирський ліфт IZAMET NATURE створює враження розкоші, досягнутої без усяких зусиль. Виконана з MDF покритим натуральним шпоном і різноманітними елементами декорації, кабіна дає можливість покупцеві розвивати свою уяву і замовити собі свій власний унікальний ліфт.

Дерев'яні рами можуть бути будь-якої форми і будь-якого розміру, а в них можна вбудувати обшивку з натуральної шкіри.

Металеві елементи пропонуються в різних видах нержавійки - "золотистий", "сріблястий" і "бронзовий", з гравіюванням або без.

Унікальна стеля восьмикутної форми, патент Ізамет, створює відчуття розкоші та стилю.

Виконання кабіни IZAMET NATURE:

Стінки: дерево в поєднанні з іншими матеріалами (шкіра, нержавіюча сталь);

Кути: круглі кути з декоративної нержавійки;

Стеля: восьмикутної форми, патент компанії Ізамет;

Поручень: на розсуд замовника.

Дзеркало: на розсуд замовника.

Індикація в кабіні і на основній зупинці: рідкокристалічний LCD дисплей (великий матричний);

Індикація на поверхах: рідкокристалічні LCD дисплеї (малі матричні);

Освітлення: плафон;

Підлога: штучний граніт, колірна гамма на вибір;

Кнопковий пост: дзеркальна або рельєфна нержавійка;

Кнопки в кабіні і на поверхах: круглі увігнуті;

                                                                    А також: інтерком, вентилятор, гонг.

 

IZAMET DUBAI - перехід люкса на новий рівень

 

Кабіна пасажирського ліфта izamet dubai перенесе Вас в палац шейха Дубая. Дерев'яні рамки під старовину, декорації в античному стилі, унікальна дерев'яна стеля з фризами і освітлення в стилі ретро "під золото" надають izamet dubai клас підходящий царським особам.

Виконання кабіни IZAMET DUBAI:

Кабіна - вироблена з MDF з натуральним шпоном і з масиву з безліччю елементів у поєднанні двох кольорів - старовинне золото і бронза;

металеві елементи виробляються з золотистої нержавійки за бажанням клієнта;

Стеля: восьмикутна, дерев'яна з фризами;

Освітлення: плафон, в стилі ретро "під золото";

Кнопковий пост: дзеркальна або рельєфна нержавійка;

Кнопки - круглі золотистого кольору;

Поручень - круглий або еліптичний, також золотистого кольору. Підлогове покриття з каменю - колірна гамма на вибір;

Підлогове покриття - штучний граніт, колірна гамма на вибір;

Індикація в кабіні і на основній зупинці: рідкокристалічний LCD дисплей (великий матричний);

Індикація на поверхах: рідкокристалічні LCD дисплеї (малі матричні);

А також: Інтерком, вентилятор, гонг.

 

 

 

IZAMET LUX MR BLACK - найвища якість дизайну

 

Овальні кути і стінки з дзеркальної чорної нержавійки з титановим покриттям без декорацій, великий еліптичний поручень із дзеркальною поверхнею, еліптичні кнопки з білим підсвічуванням, унікальне біле LED освітлення з обох сторін кнопкового поста і на протилежній стінці, створюють футуристичний дизайн.

Дизайн пасажирського ліфта Izamet lux mr black доводить, що краще може стати ще кращим.

Виконання кабіни IZAMET LUX MR BLACK:

Стінки: дзеркальна чорна нержавійка з титановим покриттям без декорацій;

Кути: дзеркальна чорна нержавійка з титановим покриттям без декорацій;

Стеля: овальний з дзеркальної нержавіючої сталі;

Поручень: великий еліптичний  із дзеркальною поверхнею;

Освітлення: LED з обох сторін кнопкового поста і на протилежній стінці;

Підлогове покриття: штучний граніт, чорного кольору Starlight Black;

Кнопковий пост: чорна дзеркальна нержавійка з покриттям оксидом титану;

Кнопки в кабіні і на поверхах: круглі увігнуті;

Індикація в кабіні і на основній зупинці: LCD дисплей, який може виконувати індивідуальні програми за вибором клієнта;

Індикація на поверхах: LCD дисплеї;

А також: інтерком, вентилятор, гонг.

Додатково пропонуються автоматичні двері шахти з дзеркальної нержавіючої сталі.

 

 

IZAMET LUX MR WHITE - перенесе в майбутнє

 

Футуристичний дизайн пасажирського ліфта Izamet lux mr white перенесе Вас за хвилину в майбутнє. Овальні кути і стінки з дзеркальної білої нержавійки з титановим покриттям без декорацій, великі еліптичні поручні із дзеркальною поверхнею, еліптичні кнопки з білим підсвічуванням, унікальне біле LED освітлення з обох сторін кнопкового поста і на протилежній стінці, дзеркальна овальна стеля і безшумна робота ліфта Ізамет, створюють ейфорію фантастичного фільму.

Виконання кабіни IZAMET LUX MR WHITE:

Стінки: дзеркальна біла нержавійка з титановим покриттям без декорацій;

Задня стінка: облицьована склом молочно - білого кольору;

Двері кабіни: облицьовані склом молочно - білого кольору;

Кути: дзеркальна біла нержавійка з титановим покриттям без декорацій;

Стеля: овальна з дзеркальної нержавіючої сталі;

Поручень: великий еліптичний із дзеркальною поверхнею;

Освітлення: LED з обох сторін кнопкового поста і на протилежній стінці;

Підлогове покриття: штучний граніт, білого кольору Starlight White;

Кнопковий пост: біла, дзеркальна нержавійка, покрита оксидом титану;

Кнопки в кабіні і на поверхах: круглі увігнуті;

Індикація в кабіні, на основній зупинці і на поверхах: LCD дисплей, який може виконувати індивідуальні програми за вибором клієнта;

А також: інтерком, вентилятор, гонг.

                                                                    Ізамет пропонує також автоматичні двері шахти з дзеркальної нержавіючої сталі.

 

IZAMET LUX MR - відмітний клас

 

Блискуча і стильна кабіна пасажирського ліфта Izamet lux mr виготовлена ​​повністю з нержавійки з титановим покриттям. Поверхня настільки дзеркальна, що кожен пасажир може розглядати себе в будь-якому елементі кабіни. Клієнт може вибирати нержавійку з 22 різних варіантів видів поверхні. Декоративний поручень може бути з нержавіючої сталі або з підсвічуванням з оптичної пластмаси.

Виконання кабіни IZAMET LUX MR:

Стінки: нержавійка дзеркальна MIRROR;

Кути: круглі кути з нержавійки INOX SATINE, рельєфний, кольоровий SATINE або кольоровий дзеркальний MIRROR;

Стеля: овальна з дзеркальної нержавіючої сталі;

Поручень: декоративна нержавійка, або з підсвічуванням з оптичної пластмаси;

Кнопковий пост: дзеркальна нержавійка;

Кнопки в кабіні і на поверхах: круглі увігнуті;

Індикація в кабіні і на основній зупинці: великі матричні дисплеї;

Індикація на поверхах: малі матричні дисплеї;

Освітлення: люмінесцентне, розташоване з боків овальної стелі;

Підлога: штучний граніт, колір на вибір;

Двері шахти: нержавійка INOX SATINE;

А також: інтерком, вентилятор, гонг.

Додатково пропонуються автоматичні двері шахти з нержавіючої сталі з титановим покриттям.

 

IZAMET LUX-IS - створений для Вас

 

Кабіна пасажирського ліфта Izamet lux is зі стильним дизайном, підходить для житлових, адміністративних, і торгових будівель. Елегантний інтер'єр виконаний повністю з нержавійки INOX SATINE. Люмінесцентне освітлення розташоване з боків підвісної стелі. Доповнення до інтер'єру - декоративний поручень з нержавіючої сталі і дзеркало по всій висоті задньої стінки кабіни.

Виконання кабіни IZAMET LUX IS:

Стінки: нержавійка матова INOX SATINE;

Кути: круглі кути з нержавійки INOX SATINE;

Стеля: овальна з дзеркальної нержавіючої сталі;

Поручень: нержавійка INOX SATINE;

Дзеркало: ціле або 1/2;

Освітлення: люмінесцентне, розташоване з боків овального стелі;

Підлога: штучний граніт, колір на вибір;

Кнопковий пост: нержавійка INOX SATINE;

Кнопки в кабіні і на поверхах: круглі увігнуті;

Індикація в кабіні і на основній зупинці: великі матричні (LCD) дисплеї;

Індикація на поверхах: рідкокристалічні (LCD) дисплеї;

Двері шахти: нержавійка INOX SATINE, покриває майже всю ширину шахти, товщиною 40 мм, максимально збільшуючи розміри кабіни;

А також: інтерком, вентилятор, гонг.

 

IZAMET CLASSIC - економічне рішення

 

Спрощена кабіна пасажирського ліфта Izamet classic вироблена з скінплейта (фабричне PVC покриття металу) або нержавійки INOX SATINE. Освітлення LED в декоративному прозорому профілі, розташоване по обидві сторони кнопкового поста, кнопкової панелі і на протилежній стінці кабіни. На задній стінці над поручнем розташоване дзеркало.

Виконання кабіни IZAMET CLASSIC:

Стінки: скінплейт (пластифіковане PVC покриття металу) або нержавійка INOX SATINE;

Кути: нержавійка INOX SATINE;

Стеля: пряма, нержавійка INOX SATINE;

Поручень: нержавійка INOX SATINE;

Дзеркало: 1/2 звичайні;

Індикація в кабіні, на основній зупинці: рідкокристалічні (LCD) дисплеї,

Освітлення: LED в декоративному прозорому профілі, розташоване по обидві сторони кнопкового поста, кнопкової панелі і на протилежній стінці кабіни;

Підлога: противоховзальне, зносостійке, гумове покриття;

Кнопковий пост: нержавійка INOX SATINE;

Кнопки в кабіні і на поверхах: сенсорні, антивандальні, круглі з підсвічуванням;

Двері шахти: з скінплейта, покривають майже всю ширину шахти, товщиною 40 мм, максимально збільшуючи розміри кабіни;

А також: інтерком, пристрій контролю вантажу.

 

IZAMET LUX L

 

Виконання кабіни IZAMET LUX L:

Стінки: з ламінованих площин;

Кути: з дзеркальної кольорової нержавійки;

Стеля: пряма, нержавійка INOX SATINE;

Поручень: декоративна нержавійка;

Дзеркало: ціле або 1/2;

Індикація в кабіні і на основній зупинці: ULI дисплей;

Індикація на поверхах: ULI дисплей;

Освітлення: LED в декоративному прозорому профілі;

Стать: штучний граніт, колірна гамма на вибір;

Кнопковий пост: нержавійка INOX SATINE;

Кнопки в кабіні і на поверхах: сенсорні, антивандальні, круглі з підсвічуванням;

А також: інтерком, вентилятор, гонг.

Також Ви можете замовити кабіну ліфта, Виготовлення по вашому дизайну, що відрізняється від запропонованих моделей пасажирських ліфтів Ізамет: "CLASSIC", "LUX IS", "LUX L", "LUX MR", "LUX MR BLACK", "LUX MR WHITE" "NATURE", "DUBAI".

 

 

 

 

 

Панорамні ліфти IZAMET

НОВИЙ ВИМІР

 

Панорамні (оглядові) ліфти Ізамет вже сьогодні знайшли широке застосування в сучасній архітектурі, як у торговельно-розважальних і бізнес-центрах, так і в готелях і в житлових будинках.

Панорамні ліфти Ізамет дають можливість пасажирам повною мірою насолодитися видом, який відкривається з кабіни ліфта.

Панорамні ліфти Ізамет створені в гармонії з екстер'єром будівель і надають унікальний і неповторний вигляд. Ізамет має багатий 20-річний досвід у виробництві панорамних ліфтів, який включає різноманітні за формою і розміром кабіни вантажопідйомністю до 1800кг.

Панорамні кабіни Ізамет, як індивідуальне дизайнерське рішення, збільшують Стендінг будівлі і ідеально вписуються в його архітектуру.

Панорамні ліфти IZAMET можуть розміщуватися як зсередини, так і зовні будівлі.

Ізамет пропонує кабіни з панорамою з усіх боків, включаючи скляну стелю, без металевих профілів між склом.

Панорамні кабіни Ізамет виробляються з дзеркальної кольорової або рельєфної нержавійки.

Двері панорамних ліфтів Ізамет можуть бути прозорими - комбінація з триплексу і нержавіючої сталі.

Можливі й інші комбінації матеріалів кабіни в залежності від Ваших побажань, архітектури та інтер'єру будівлі.

Багатий досвід виробництва панорамних ліфтів дозволяє фахівцям фірми IZAMET втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію.

Панорамні ліфти самих різних форм можуть бути виготовлені заводом IZAMET спеціально для Вашої будівлі.

 

Гідравлічний привід

 

Ліфти Ізамет обладнані гідравлічним блоком управління BLAIN - Німеччина. Сам по собі гідравлічний привід працює дуже тихо, крім того, додатково передбачена система шумозаглушення.

Розташування гідравлічного приводу в районі нижньої частини шахти, як правило, нежитлової частини будівлі, додатково дозволяє знизити загальний шум від роботи ліфта Гідравлічний привід підходить для ліфтів з висотою підйому до 21 000 мм і для вантажних ліфтів вантажопідйомністю кілька тонн.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net