Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти пасажирські

Головна » Ліфти » Ліфти пасажирські

ТОВ «КОС ІНВЕСТ», виконує всі види робіт, пов'язані з постачанням і установкою підйомно-транспортних механізмів (ліфтів, ескалаторів, траволаторів, елеваторів, тощо) від заводів-виробників, які визнані світовими лідероми у галузі новітніх ліфтових та ескалаторних технологій, за рахунок чого можемо задовольнити практично будь-які індивідуальні вимоги самого вимогливого замовника при оптимальної вартості. Ми допоможемо Вам купити ліфт або ліфтове обладнання. Наші фахівці проведуть монтаж ліфтового обладнання в найкоротші терміни.

Вибір компанії-виробника - за вами:

IZAMET

Болгарські ліфти у варіантах як з машинним приміщенням, так і без. Спеціалізується IZAMET на пасажирських, вантажних, вантажопасажирських, автомобільних, кухонних і панорамних ліфтах. Індивідуальні розміри, різні конфігурації, нестандартне виконання для будь-яких будівель і приміщень - все це притаманне ліфтовому обладнанню «Ізамет».

Otis

Перші безпечні ліфти на світовому ринку. Будь-яка комплектація, індивідуальні розміри і можливість індивідуального дизайну, всі види і моделі пасажирських та вантажних ліфтів.

Schindler

Відомий швейцарський виробник ліфтового обладнання. Компанія виробляє електричні ліфти в різних варіантах (з машинним приміщенням і без нього). Пасажирські, вантажопасажирські та сервісні ліфти.

KLEEMANN

Заснована за німецькою ліцензією, займається виробництвом ліфтів та їх комплектуючих. Виробляє електричні ліфти у варіантах, як з машинним приміщенням, так і без нього, а також гідравлічні ліфти. Спеціалізується на пасажирських (включаючи лікарняні), вантажних (включаючи платформи), автомобільних і сервісних ліфтах.

Kone lifts

Всесвітньо відома компанія з виробництва ліфтів і підйомників. Пасажирські ліфти Kone, так само як і вантажні, стали широко відомі усьому Світі завдяки своїй якості і прийнятній ціною. 

Могильовліфтмаш

Білоруський виробник ліфтів з машинним приміщенням. Спеціалізується на пасажирських, вантажних, автомобільних, кухонних і панорамних ліфтах. В даний час виробнича програма РУП завод «Могильовліфтмаш» налічує понад 70 базових моделей ліфтів.

Shenyang Brilliant Elevator Co., Ltd.

Це великомасштабне підприємство, яке спеціалізується на проектуванні, виробництві ліфтового, ескалаторного та іншого електро-підйомного обладнання.

Будь-який вид, будь-яка модель, будь-яка деталь ліфта стануть для вас доступні і працюватимуть гарантовано довго і якісно, ​​якщо ви виберете нашу компанію в якості свого провідника у світ ліфтового обладнання.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net