Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ліфти вантажні

Головна » Ліфти » Ліфти вантажні

Назва вантажного ліфта говорить сама за себе: він призначений для перевезення вантажів. Вантажні ліфти підрозділяються на кілька видів. І основна класифікація, звичайно ж, ділить їх на великі і малі вантажні ліфти - великі для підйому автомобілів, верстатів, контейнерів та інших великих і важких вантажів, малі (сервісні ліфти) використовуються для переміщення вантажів невеликої форми і розміру.

Будь-який вид вантажних підйомників можна замовити купити і встановити за допомогою нашої фірми. На вибір Замовника можливі різні варіанти виконання вантажних ліфтів.

  • Гідравлічні або електричні вантажні ліфти:

Гідравлічні вантажні ліфти призначені для малоповерхових споруд. Гідравлічний привід займає мінімум площі і може бути розташований в зручному місці (на відстані до 12 г ось шахти ліфта).

Електричні ліфти характеризуються вищою швидкістю, завдяки чому, найкраще встановлювати в більш висотних будівлях. Вони порівняно енерго-економіні, швидкість їх дії досягає 120 пусків в годину;

  • Прохідним або непрохідним виконанням кабіни.
  • З управлінням:

                  - з майданчиків поверхів (без провідника);

                  - з кабіни ліфта (провідником, який супроводжує вантаж),

                  - з автоматичними або розсувними дверима.

Вантажопідйомність малих вантажних (або, як їх ще називають, технічними) ліфтів в середньому зазвичай становить 100 кг. Ширина кабіни вантажного ліфта, як правило, коливається, від 600 до 1200 мм, але точні габарити розраховуються при оформленні замовлення. За бажанням замовника також, малий вантажний ліфт може бути обладнаний дверима різних конструкцій (у тому числі, вертикально розсувними, підйомно-секційними воротами), світловою індикацією, поверховою ліфтовою системою управління. Крім того, шахта під нього може бути споруджена як глуха, і металокаркасна.

Вантажні ліфти великої вантажопідйомності, наприклад, автомобільні, як правило, справляються з вантажами від 500 до 5000 кг. Розмір платформи вибирається замовником, але часто це 1000 на 1500 мм. Швидкість такого ліфта в середньому варіюється від 0,25 м/с до 0,5 м/с.

Тротуарний вантажний ліфт може мати різний вихід платформи: в рівень тротуару або вище цього рівня.

Багата практика монтажу ліфтового обладнання дозволяє нам у кожному окремому випадку рекомендувати клієнтам найкраще технологічне рішення на базі обладнання провідних фірм-виробників: Otis, Izamet, Schindler, Kleemann, Kone, Могілёвліфтмаш, Brilliant і т.д.

Справа замовника - знати, для яких вантажів він хоче використати майбутній ліфт і як цей ліфт повинен виглядати на його погляд - все інше підкажемо, розробимо і виконаємо ми.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net