Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ескалатори

Головна » Ліфти » Ескалатори

Ескалатори поділяються на два основні класи — тунельні і поверхові.

Тунельні ескалатори встановлюються в довгих похилих тунелях — виходах станцій метро глибокого закладення. Велика довжина таких ескалаторів накладає особливі вимоги до міцності їх конструкції і надійності гальм. Для обслуговування таких ескалаторів потрібні досить широкі балюстради між стрічками.

Поверхові ескалатори використовуються на станціях метро і в інших підземних просторах мілкого закладення, в будівлях. Так як до таких ескалаторах зазвичай є вільний доступ, широкі балюстради їм не потрібні.

Розрізняються тунельні і поверхові ескалатори по куту нахилу. Так, при необхідній висоти підйому до 6 метрів кут нахилу ескалатора становить 30° або 35°, при висоті підйому вище 6 метрів — тільки 30°.

Пропонуємо вашій увазі ескалатори провідних світових виробників:

IZAMET

Для громадських і торгових будівель з великим пасажиропотоком вдалим рішенням є ескалатори, пропоновані нашою компанією від болгарського виробника фірми IZAMET. Ескалатори і траволатори IZAMET надають можливість плавного пересування між рівнями будівлі одночасно великої кількості людей, уникаючи таким чином обмеження стандартних ліфтів по вантажопідйомності.

Otis

Саме слово «ескалатор» з'явилося в 1895 році і це пов'язано саме з створенням подібного пристрою компанією Otis. І до 1950 року ескалаторами могли іменуватися тільки вироби виготовлені цією компанією. На сьогоднішній день ОТІС накопичив неперевершений досвід у цій галузі; розробки компанії не тільки просунули ескалаторних техніку далеко вперед, але і були прийняті галуззю в цілому. Зараз компанія ОТІС знову пропонує інноваційне покоління ескалаторів, в яких використовуються інтелектуальні технології, що дозволяють поліпшити технічні характеристики і звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище.

KONE

Ескалатор — підйомно-транспортна машина нахилена на 30-35 ° до горизонту, сходи з рухомими ступенями для переміщення людей з одного рівня на інший. Сходинки прикріплені до замкнутого ланцюга, яка приводиться в рух від електродвигуна через редуктор. Виняток становлять ескалатори KONE Eco3000, що використовують планетарний редуктор TransVario без використання ланцюгів. У порівнянні з ескалаторами конкуруючих підприємств, TransVario дозволяє значно підвищити ККД (до 96%) і зменшити витрату електроенергії (до 30%).

 Brilliant

Ескалатори BLT-ES розроблені та виготовлені відповідно «Правил безпеки виробництва та установки ескалаторів та траволаторів» EN115 Європейського комітету стандартизації (відповідно до GB16899-1997), широко використовуються в комерційних будівлях, супермаркетах, метро, ​​торгових центрах, на залізничних станціях і в інших громадських місцях. Це ідеальний транспортний засіб, що з'єднує поверхи однієї будівлі.

 Schindler

Ескалатори і бігові доріжки за багато років досягли такого рівня якості та вишуканості, що вони вже вважаються предметом мистецтва і лідерами з безпеки та екологічності. Ескалатори і бігові доріжки Schindler протягом усього періоду (починаючи від розробки і продовжуючи сервісним обслуговуванням) задовольняють всі вимоги наших клієнтів.

KLEEMANN

Ескалатори KLEEMANN поєднують функціональний дизайн і численні варіанти розмірів обладнання з безшумною роботою і якістю транспорту. Велика тривалість і довговічність служби створюють лише вигідний імідж продукції KLEEMANN.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net