Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Ремонт і модернізація електростанцій

Головна » Електростанції » Сервіс електростанцій » Ремонт і модернізація електростанцій

Для вже встановленого або купленого устаткування інженери компанії готові запропонувати комплекс робіт щодо його удосконалення та модернізації. Ми виконуємо різні роботи відповідно до побажань замовника, серед основних робіт з модернізації можна виділити:

 • Зменшення шуму від дизельної електростанції шляхом установки додаткового обладнання - низькошумних глушників, шумозахисних або всепогодних кожухів, клапанів шумоглушення.
 • Автоматизація існуючих електростанцій по будь-якому ступеню автоматизації, з урахуванням індивідуальних побажань замовника.
 • Установка автоматичних систем пожежогасіння;
 • Установка охоронних та охоронно-пожежних систем сигналізації;
 • Установка систем диспетчеризації та віддаленого моніторингу з використанням різних протоколів зв'язку.
 • Побудова складних розподільних систем всього об'єкта в цілому.
 • Побудова системи спільної роботи електростанцій, стабілізаторів, джерел безперебійного живлення, автоматики та іншого обладнання.
 • Удосконалення приміщення, призначеного для монтажу електростанцій.
 • Установка існуючої електростанції в контейнері, мініконтейнер, блок-модуль, енергоблок, у відповідності з побажаннями та вимогами замовника.
 • Установка електростанцій на шасі.

Електростанції незамінні в широкій сфері, їх використовують як в приватних господарствах, так і при реалізації масштабних бізнес-проектів, у будівельній, геологорозвідувальній та гірничодобувній галузях і т. д. Дизель - генератори часто виступають в якості резервного джерела електроживлення в медичних і наукових установах, де навіть короткочасна відсутність електрики може загрожувати життю людини.

Тому так важливе своєчасне профілактичне обслуговування та якісний ремонт дизель-генератора, або бензо-генератора будь-якого виробника.

Наша ремонтна база є максимально технічно оснащеною, ми використовуємо тільки передові і інноваційні технології, у нас працюють кваліфіковані фахівці - Все це дає нам можливість вирішувати будь-які завдання з ремонту та обслуговування електростанцій будь-яких виробників і потужності безпосередньо на місці знаходження Замовника.

МИ працюємо для ВАС цілодобово і без вихідних!

 • Діагностика електростанцій.
 • Ремонт електростанцій.
 • Ремонт дизельних електростанцій (ДГУ).
 • Ремонт бензинових електростанцій (БДУ).
 • Ремонт зварювальних генераторів.
 • Ремонт генераторів.
 • Ремонт дизельних двигунів.
 • Ремонт бензинових двигунів.
 • Аварійний (терміновий) ремонт електростанцій.
 • Капітальний (плановий) ремонт електростанцій.
 • Технічне обслуговування електростанцій.
 • Монтаж пуск і налагодження електростанцій.
 • Диспетчеризація електростанцій.
 • Автоматизація електростанцій.

Кожна сервісна бригада має комплекти спеціальних інструментів і ліцензійні комп'ютерні діагностичні комплекси.

Ми вкомплектуємо, відремонтуємо або модернізуємо систему передпускового підігріву двигуна, систему охолодження, паливну систему, і т.д. Наш замовник може бути впевнений в якості виконаної роботи.

У процесі роботи ми керуємося рекомендаціями заводів виробників, але застосовуємо і нестандартні шляхи виходу з різних ситуацій, які неминуче супроводжують ремонт електростанцій. Таким чином, ми намагаємося скоротити час простою обладнання.

Всі фахівці, пройшли навчання з ремонту та обслуговування техніки і мають сертифікати.

Наша компанія виробляє діагностичні, аварійні і капітальні ремонти дизель-генераторних установок (ДГУ): FG Wilson, Matari, AKSA, Ausonia, GEKO, Honda, Gesan, JCB, SDMO, VibroPower і т. П., Що працюють на базі сучасних дизельних двигунів Perkins , Caterpillar (CAT), Cummins, Deutz, JohnDeere, MAN, MTU, Mitsubishi, MWM, Scania, VolvoPenta, Iveco і т. п.

За необхідності проводиться діагностика механічних складових двигуна і його систем. Дефекти усуваються або за допомогою ремонту, або шляхом повної заміни дефектних вузлів з подальшим тестуванням роботи двигуна ДГУ.

При ремонті дизель-генераторів будь-якого типу ми надаємо гарантію на всі види виконуваних робіт. Якщо необхідно провести діагностику або ремонт дизель-генераторної установки в нашому сервісному центрі, ми організуємо її транспортування. Ми готові взяти на себе сервісне обслуговування ДГУ для забезпечення безперебійного постачання енергією вашого підприємства.

Зламалася електростанція? Терміново потрібна електроенергія? Несправний електрогенератор?

Наша сервісна служба виконає весь комплекс робіт по ремонту дизель-генераторів. Склад ремонтних робіт на дизель - генераторах безумовно залежить від характеру несправності, однак можна виділити основні несправності та причини їх виникнення:

Низька якість палива. Низька якість дизельного палива призводить в першу чергу до забруднення паливного фільтра, через що в дизельний двигун не потрапляє достатня кількість палива, дизель-генератор не працює на повну потужність або попросту глухне, потребує ремонту. Якщо ж домішки в паливі не фільтруються, то може утворюватися нагар на форсунках, який призведе до їх виходу з ладу.

Наявність в паливі водних домішок. Наявність води в паливі, призводить до виникнення гідроударів в форсунках, внаслідок чого розпилювальне отвір розширюється, і форсунка перестає розпорошувати паливо належним чином. Крім цього, через воду відбувається "закисання" і утворення корозії паливного насоса високого тиску (ТНВД), у свою чергу будь-яке з цих проявів призводить до ремонту дизель-генератора.

Робота на недостатньому навантаженні. Робота на недостатньому навантаженні призводить до неповного згоряння палива, що викликає утворення нагару на форсунках і їх подальший вихід з ладу.

Самостійне підключення електростанції. Прогнозувати до чого може призвести самостійне підключення електростанції складно. Зрозуміло, що сертифікацію інженери сервісної служби проходять не дарма. Вихід з ладу електронних пристроїв і компонентів електростанції через неправильне підключення відбувається регулярно.

Довге зберігання електростанції без консервації, відсутність регулярних запусків. Досить часта несправність для резервних електростанцій. Відбувається втрата еластичності ГТВ електростанції, окислення поверхонь, випаровування технічних, рідин, загальне старіння обладнання.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net