Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Газопоршневі електростанції

Головна » Електростанції » Газопоршневі електростанції

ЕЛЕКТРИЧНІ І КОГЕНЕРАЦІЙНІ ГАЗОВІ УСТАНОВКИ FG WILSON

Електричні та когенераційні газопоршневі установки FG Wilson, що володіють чудовими особливостями: привабливою ціною електро - і теплоенергії, близькістю до споживача, відсутністю необхідності в дорогих ЛЕП і підстанціях, екологічною безпекою, легкістю монтажу і багатьма іншими факторами.

Беручи до уваги проблеми енергоефективності, ми пропонуємо комбіновані системи тепло- та електропостачання для всього асортименту газових генераторних установок FG Wilson (240-1250 кВА).

Комбіновані системи FG Wilson тепло- та електропостачання, можуть забезпечити відновлення понад 90% електричної і теплової енергії, що дасть Вам можливість істотно знизити загальні витрати на енергію.

Якщо Ви оберете газову когенераційну електростанцію FG Wilson, то застосування газогенератора забезпечить Вам:

  • При невисоких капітальних і експлуатаційних витратах ці когенераційні електростанції призначені давати власникам та інвесторам максимально можливі прибутки на їх інвестиції.
  • Повне згоряння газового палива — це низький рівень викидів і висока екологічність газогенератора
  • Низьке середнє ефективне тиску на поршень двигуна — це безшумна робота, відсутність вібрації газогенератора.
  • Недороге паливо — економічність і низькі експлуатаційні витрати на утримання газової електростанції.
  • Безперервність подачі палива — комфорт і зручність застосування газогенератора, немає необхідності в зберіганні, оплата за фактом використання.

До цих переваг газового палива газогенератори FG Wilson додають виняткову надійність сучасного високотехнологічного роботизованого (повністю автоматичного) пристрою з "безлюдною технологією" експлуатації.

Основними компонентами базової комплектації газової електростанції є:

Двигун Perkins (Великобританія) і SCANIA.

Газогенератори індустріальної групи FG Wilson мають надійний двигун Perkins (Великобританія) і SCANIA підвищеної навантажувальної здатності і електронним регулюванням обертів, відповідний найсуворішим європейським стандартам якості, з регулюванням викидів відпрацьованих газів стандарту Євро-2 і ефективним ККД по витраті палива.

Особливі якості газових двигунів — це повністю електронні системи управління і регулювання оборотів, що гарантує знижену витрату палива і кількість шкідливих викидів газогенератора, завдяки більш точному управління регулюванням і тривалістю уприскування. Система управління забезпечує поліпшений захист газової електростанції при експлуатації у важких умовах, простоту експлуатації та діагностики несправностей, підвищену надійність завдяки більш якісному моніторингу. Все це — повністю електронні двигуни! А також цілий ряд інших технологічних інновацій, застосовуваних у газогенераторах.

 

Генератор змінного струму Leroy Somer, стартер, акумуляторні батареї і кабелі

Дизель-електростанції FG Wilson мають електростартерну систему запуску, забезпечену генератором власних потреб 12/24 Вольт, акумуляторами, надійною високоякісною електропроводкою і захисними запобіжними системами, що забезпечують надійний запуск дизельного генератора. 

Газові електрогенератори FG Wilson оснащуються генераторами змінного струму (альтернаторамі) Leroy Somer (Франція) — найстарішого Європейського виробника електро-технічного обладнання та генераторів, які накопичили багатий досвід і є світовим лідером у галузі. Компанія входить в концерн Emerson Electric Co.

 

Альтернатори Leroy Somer, встановлені на дизельгенератори FG Wilson, відрізняє висока надійність і неперевершена якість електрики, що виробляється, а також компактність виконання, що особливо важливо при використанні в Дизель-електростанції.

Альтенатори Leroy Somer — синхронний, бесщиточний, однофазний / трифазний з підвищеним ККД. Захист від перевантажень — тепловий автомат, диференціальний захист від короткого замикання та витікань струму "на землю". Клас захисту IP 23. Обмотка виконана за схемою "зірка" з кроком 2/3 і має 12 виводів. Ізоляція класу Н. Припускають завантаження на 110% протягом 1 години; 120% протягом 2 хвилин; ізоляція витримує min 1800 V; опір короткого замикання 300% протягом 10 сек.

 

Цифрові інтелектуальні панелі управління, автомати включення / виключення електростанції

Вже у стандартній комплектації газові електрогенератори FG Wilson укомплектовані інтелектуальними цифровими панелями управління PowerWizard.

Панелі управління газового генератора мають надійну віброізоляцію, рідкокристалічний дисплей з інтуїтивно зрозумілою індикацією всіх основних характеристик роботи дизельелектростанції: вимірювання сили струму, спроб старту, низького тиску масла, сигналізатори рівня охолоджуючої рідини, індикація температури двигуна, зниження оборотів двигуна, а також журнал помилок на 20 подій.

 

Монтаж двигуна і генератора

Газові електрогенератори FG Wilson сконструйовані так, щоб максимально знизити витрати на інсталяційні і монтажні роботи: всі агрегати дизельгенератора розміщені на сталевій гальванізованій — корозійною стійкою — несучій рамі з точками кріплення і противібраційними подушками.

У раму вмонтований металевий паливний бак, що забезпечує запас палива на 8-18 годин роботи дизельної електростанції. Паливний бак забезпечений захистом від витоків. У стандартній комплектації електрогенератори FG Wilson комплектуються сепараторним паливними фільтрами тонкого очищення з вологовідведенням.

 

Система охолодження газової електростанції

Газові генератори FG Wilson комплектуються високопродуктивною системою рідинного охолодження —радіатор, заповнений антифризом, з верхньою водяною коробкою, вентилятором охолодження, що гарантує оптимальну роботу дизельелектростанції в широкому діапазоні температур навколишнього середовища. Вентилятор забезпечує охолодження поверхні двигуна і альтернатора дизельної електростанції. Кришка радіатора - знімна, що спрощує доступ для обслуговування.

Усі обертові частини, включаючи генератор і вентилятор охолодження, захищені від несанкціонованого контакту, що робить дизельгенератори і газогенератори FG Wilson одними з найбезпечніших.

 

Система вихлопу

Особлива система роботи двигуна дозволяє мінімізувати потрапляння шкідливих домішок у відпрацьовані гази, всі дизельелектростанції відповідають високим стандартам Євро-2 за рівнем шкідливих домішок у відпрацьованих газах. Крім того, можлива комплектація дизельного електрогенератора каталізатором відпрацьованих газів, що значно знижує рівень шкідливих домішок.

Стандартно газові електростанції комплектуються "промисловими" системами глушіння, що знижують рівень шуму до 10 дБ. Однак доступно для замовлення система "резидентного" і "критичного" глушіння шуму дизельного генератора до 35 дБ.

Всі газогенератори FG Wilson укомплектовані повітряними фільтрами забезпечують подачу повітря до двигуна ДГУ і очищаючі повітряну масу від пилу і зважених часток, вловлюючи до 99,99% сторонніх часток.

 

Захисний вимикач

Захисний вимикач призначений для відключення і захисту електричного навантаження, конструктивно входить в основний комплект обладнання. Змонтований у віброізоляційному корпусі, виготовленому із сталевих листів із знімною кришкою.

Система автозапуску

Якщо, Вам не потрібна електростанція для постійного використання, але СРОЧНО потрібно мати додаткове або аварійне електропостачання, наша компанія пропонує Вам альтернативне рішення виниклої проблеми - оренда дизельних і бензинових генераторів.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net