Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

дизельні електростанціі EMSA

Головна » Електростанції » дизельні електростанціі EMSA

У 1977 EMSA стала першою компанією в Туреччині по виробництву генераторів змінного струму. Щоб задовольнити попит на ринку гарантованих джерел енергії, компанія EMSA стала найбільшою турецькою компанією по виробництву генераторів. Після спільних зусиль науково-дослідних і інженерних інститутів компанія EMSA почала випуск дизель-генераторів, і нині визнана одним з лідерів галузі. 

За 30 років своєї активної роботи зуміла завоювати визнання споживачів у більш ніж 100 країнах світу на п'яти континентах, куди експортується широка лінійка дизельних електростанцій турецького бренду. Нині EMSA пропонує оптимальний вибір генераторних установок в широкому діапазоні потужностей (від 10 кВА до 2500 кВА), з будь-якими необхідними технічними і експлуатаційними характеристиками, виготовлених на виробництві найсучаснішого рівня, сертифікованого відповідно до усіх європейських і міжнародних стандартів.Компанія EMSA прагне забезпечувати безкомпромісний контроль за якістю продукції, що випускається, і відповідати міжнародним стандартам якості. Нині виробництво сертифіковане за наступними стандартами : CE, ISO 9001 : 2000, ISO 18001 : 2004, ISO14001: 2004, ГОСТ стандарти. EMSA робить дизельні генератори потужністю від 13 до 2500 кВА на базі відомих двигунів світових брендів : Deutz, Perkins, Volvo Penta, Weichai і Cummins.

Необхідно відмітити, що 30-ти літня історія розвитку компанії - це десятиліття досліджень і інновацій, власних унікальних розробок і кращі світові технології, що знаходять застосування в кожній моделі  ДГУ турецького бренду. Саме ці якості дозволяють говорити про устаткування бренду як про безумовно надійній і довговічній техніці навіть при експлуатації в найбільш жорстких і екстремальних режимах, при критично низькій і високій температурі зовнішнього повітря і з використання паливно-мастильних матеріалів "не ідеальної" якості, що робить ці рішення особливо привабливими саме для українського споживача.

Лінійка моделей дизельних електростанцій EMSA включає десятки найменувань генераторних установок, що дозволяє в кожному конкретному застосуванні знаходити найбільш оптимальні рішення.

Окрім цього концерн входить до числа небагатьох виробників електростанцій повного циклу, де усі комплектуючі виготовляються безпосередньо на заводах концерну, у тому числі двигуни і генератори EMSA, що показали свою надійність і довговічністю впродовж багатьох років практичної експлуатації на об'єктах

Компанія "КОС", пропонує споживачам повну лінійку моделей дизель-генераторних установок турецького виробника у будь-якому необхідному варіанті виконання. Наші фахівці зроблять повну професійну консультацію з усіх питань проектування і створення системи автономного енергопостачання ваших об'єктів, допоможуть підібрати найбільш оптимальний тип електростанції 

 

 

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net