Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

дизельні  електростанціі elcos

Головна » Електростанції » дизельні електростанціі elcos

elcos

Дизельні електростанції Elcos (Італія)

Відомий італійський виробник енергогенеруючого устаткування компанія Elcos має більш ніж 30-ти літню історію активного розвитку і успішної роботи на регіональному і світовому ринках. Нині Elcos є одним з європейських лідерів, пропонуючи споживачам широкий спектр дизельних електростанцій різного типу і призначення, що показують стійку роботу в різних кліматичних умовах і при тривалому максимальному навантаженні.

Щорічно італійським виробником випускається більше 3500 одиниць дизель-генераторних установок різної потужності, комплектації і варіантів виконання. Виступаючи як авторитетний гравець на усіх сегментах енергетичного ринку : побутовому, напівпромисловому і промисловому, компанія постійно розробляє і пропонує до продажу нові електростанції Elcos, кожна з яких показує безумовну надійність і довговічність, у тому числі і в україських умовах експлуатації.

Нині лінійка моделей устаткування бренду включає десятки найменувань, серед яких можна вибрати генератори Elcos в діапазоні потужностей від 10 кВА до 3355 кВА, що дозволяє задовольняти будь-які потреби замовників в забезпеченні повної енергетичної безпеки об'єктів найрізноманітнішого рівня.

Основною спеціалізацією компанії є розробка і виробництво автономних систем енергопостачання з рідинним охолодженням середньої і високої потужності для професійного застосування, а також створення великих промислових енергетичних рішень, у тому числі з можливістю об'єднання декількох окремих ДГУ в єдиний енергогенеруючий комплекс з централізованим контролем і управлінням. І в цих сегментах ринку Elcos вважається виробником, що поставляє продукцію безумовного класу якості, надійності, довговічності і високої ремонтопридатності, в якій з'єдналися інноваційні технології, сучасне виробництво, що відповідає стандартам ISO 9001 : 2000, простота і зручність управління, а також непримхливість до якості палива, що особливо актуально саме для українського ринку.

Електростанції Elcos відповідають найсучаснішим вимогам в області надійності і безпеки роботи. Компанія використовує дизельні двигуни провідних світових виробників, таких як MTU, Deutz, Perkins. Cummins і інших, що гарантує стабільну і довговічну роботу у будь-яких кліматичних умовах нашої країни і при самих екстремальних режимах експлуатації. При цьому Elcos постійно розширює лінійку доступного енергогенеруючого устаткування, розробляючи і впроваджуючи інноваційні інженерні рішення, використовуючи сучасні матеріали і нові технології, що дозволяє говорити про дизельні електростанції італійського виробника, як про одне з найбільш оптимальних рішень в застосуванні до укаїнських умов експлуатації і якості  паливно-мастильних матеріалів.

У нашій компанії Ви можете офіційно купити генератори Elcos за цінами від виробника без яких-небудь посередницьких надбавок з підтримкою світової гарантії заводу-виготівника. Наші фахівці готові у будь-який час проконсультувати Вас з усіх питань, що цікавлять, і здійснити оперативне постачання необхідного устаткування.

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net