Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

дизельні  електростанціі FG WILSON

Головна » Електростанції » дизельні електростанціі FG WILSON

                                       

 

Завод FG Wilson (Великобританія) - це найбільший світовий виробник дизельних і газових генераторних агрегатів потужністю від 6,8 кВА до 2500 кВА. 

Електростанції FG Wilson призначені для живлення навантаження змінним струмом і використовуються як основні або резервні джерела живлення. 

Електростанції FG Wilson відрізняються найвищою якістю і надійністю, простотою в експлуатації. Щорічний випуск дизельних і газових генераторних агрегатів FG Wilson перевищує 80 000 одиниць, їх них 92% йде на експорт в 170 країн світу.

На усіх підприємствах FG Wilson (Engineering) Ltd введена система контролю якості, що підтверджено Сертифікатом відповідності виробництва стандартам ISO 9001. Це гарантує споживачам Електростанцій FG Wilson своєчасне виготовлення замовлень, доставку, відмінну якість, високу надійність і висококваліфікований супровід устаткування до і після продажу. 

Устаткування FG Wilson відповідає наступним світовим стандартам: BS4999, BS5000, BS5514, IEC 60034, VDE0530, NEMA MG - 1.22 

Електростанцій FG Wilson, що поставляються на територію України, робляться на найбільшому у світі заводі по виробництву генераторних агрегатів, який розташований в р. Ларне, Північна Ірландія, Великобританія. 

 

По усій території України діє широка мережа авторизованих сервісних центрів, що забезпечує Замовникові технічне обслуговування, оренду і ремонт устаткування FG Wilson у будь-якій точці нашої країни в максимально короткі терміни.

Усі сервісні центри FG Wilson укомплектовані сертифікованими технічними фахівцями, необхідними діагностичними комплексами і інструментом, запасними частинами і витратними матеріалами.

На території України  функціонує авторизований заводом FG Wilson тренинговый центр, де проходять навчання і підвищення кваліфікації технічні фахівці усіх сервісних центрів FG Wilson в Україні.

В Україні функціонують склади оригінальних запасних частин і витратних матеріалів на увесь модельний ряд устаткування FG Wilson.

Електростанції FG Wilson відповідають усім необхідним вимогам нормативно-правових актів по охороні праці і промислової безпеки, які діють на території України. 

На  листопад 2015 року по території України встановлені 3 478 електростанцій FG Wilson сумарною потужністю 405 635 кВА. 

 

 

Переваги FG WILSON для Вас: 

  • НАДІЙНІСТЬ, ДОВЕДЕНА НА ПРАКТИЦІ     
  • КРАЩА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА
  • ЕКОНОМІЧНІСТЬ
  • БЕЗДОГАННА РОБОТА В НАЙСКЛАДНІШИХ УМОВАХ
  • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ І НИЗЬКИЙ ШУМ
  • ВІДПОВІДНІСТЬ УКРАЇНСЬКИМ СТАНДАРТАМ

 

Таким чином, електростанції FG Wilson - найбільш якісний продукт ринку ДГУ на території України, забезпечений якісним, оперативним, і найдоступнішим на території України сервісом.

 

 

 

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net