Безпека і незалежність вашого бізнесу і домівки

Івано-Франківськ

(050) 591-95-05
(067) 916-13-46

kos_invest@ukr.net

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Заповніть, будь ласка, наступні поля, щоб наш менеджер зміг зв’язатися з Вами.
Усі поля обов'язкові до заповнення.

Електростанції

Головна » Електростанції

ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДИЗЕЛЬНІ

Надійність і довговічність

   

ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ГАЗОПОРШНЕВІ

Електроенергія, яка приносить прибуток

 

   

 

ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДВОПАЛИВНІ

Новий рівень Енергії

 

 

 

Чому електрогенератор FG WILSON (Великобританія)?

 

Завод FG WILSON (Великобританія) найбільший у світі виробник - новатор в галузі проектування та виготовлення дизельних і газових генераторних установок.

 

Повна автоматизація бездоганної та надійної роботи плюс "безлюдська технологія" тривалої експлуатації - основні ознаки досконалості електрогенераторів FG Wilson. Електрогенератори FG Wilson спеціально створені так, щоб вирішувати саме Вашу проблему з електрикою, відповідати саме Вашим умовам експлуатації.

 

Повна автоматизація роботи: генератори FG Wilson самостійно запускаються при несподіваному відключенні електрики.

 

Простота в управлінні: з генератором FG Wilson немає необхідності постійно здійснювати контроль за роботою. Вони легко монтуються, підключаються на об'єкті і мають різні функції, управляти якими легко і просто. Підходять для експлуатації в будь-яких умовах: генератори FG Wilson можуть випускатися у всепогодному шумозахисних кожусі або в контейнері для розміщення на вулиці.

 

Міцні шасі: дозволяють оперативно доставити генератор FG Wilson до місця експлуатації.

 

Генератори FG Wilson можуть бути як основним, так і резервним джерелом живлення, їх конструкція передбачає можливість як автономної, так і паралельної роботи з магістральною мережею. Газові і дизельні генератори FG Wilson - вельми економічні в споживанні як дизельного, так і газового палива. Цьому сприяють двигуни, рідинне охолодження, спеціальні камери згоряння і новітні системи упорскування.

 

Електрогенератори FG Wilson мають найвищу ступінь захисту з електрики, а також великий набір аварійних "зупинок" - при низькому рівні палива, охолоджуючої рідини, перегріву масла, та ін. В відповідності Європейським стандартам з вихлопів і рівню шуму: генератори FG Wilson - це дуже економічні, екологічні та малошумні пристрої. Найвища ступінь надійності: довговічні і міцні, генератори FG Wilson мають до 2 років гарантії та розрахунковий термін служби понад 15 років.

 

KOS Invest


Адреса:
вул. М.Підгірянки, 23
(навпроти дит. садка)

Тел.: (050) 591-95-05,
         (067) 916-13-46

e-mail: kos_invest@ukr.net